Skocz do zawartości

stronka do oceny


spooky_head

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zrobiona w całoście w flashu - jest. Generalnie to nie pierwsza. Wiem, że podział standardowy, ale dzięki temu nikt się nie pogubi. Co do kolorystyki, to nie wydaje mi się, żeby była zła. Przynajmniej wszystko jest w jednej tonacji...

 

Czekam na więcej opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie:

1. kicz total. dno estetyczne.

2. we flashu jest bo jest. bez uzasadnienia kompletnego. tylko tyle, że ejst jakieś intro które ładuje się tak długo, że nei warto (nie chce się czekać). takie intra nic nie wnoszą.

3. Typografia leży i kwiczy.

4. No nie wiem. Jest tu tyle błędów, że aż nie chce mi się pisać.

 

Ale pracuj dalej. Pozdrawiam mimo tego zjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie z przedmowca ze spaprales robote. Ale ja powiem jak to choc troche poprawic.

1.KONIECZNIE daj przycisk skip intro.

2.demko jest za duze,nic nie pokazuje dales chyba ze 30 fps i to zajmuje tyle ze naprawde sie nie chce nad tym siedziec i czekac.

3.stronka wydaje mi sie nie dokonczona.calosc wyglada jak kiepsko wykadrowany skan z gazety muzycznej(to nie jest zle ) ale powinienes okreslic jej granice bo teraz nie widac ze jest kwadratowa i odstrecza.chociarz jednopikselowa kreska 90% czerni powinna byc zeby strona miala jakas glebie.

4.czcionka na stronie jest za jasna. daj albo szare albo leciutenko zolte literki.albo wedlug uznania bo bije po oczach.

5 po prawej te slaidy zanimuje jakos, zeby bylo widac ze tam mozna kliknac.

6.co do podzialu stronki to moze ja powieksz i rozsun poszczegulne elementy. strasznie scisniete wszystko,jak centralny kwadrat oddzielisz od gory i od dolu stronka bedize wygladac lzej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skip intro jest, ale nieważne.

 

Mówicie, żeby kolor czcionki zmienić na zółty... spróbuję.

 

Nad intrem faktycznie muszę popracować. W sumie intro będzie coś wnosić jak dodam muzę. Narazie jest, bo jest.

 

Co do dodania głębi i oddzielenia kwadrata na środku od reszty to w sumie się zgadzam - zaraz to zrobię :)

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie czytam co było mówione wcześniej przy wypowiadaniu się na temat czyjejś pracy bo mógł by ktoś powiedzieć, że się sugerowałem czyjąś opinią ... jeśli się powtarzam to trudno :P

 

 

1. To było intro? Cholera, jak bym nie sugerował się chęcią wypowiedzenia się na temat strony to po zobaczeniu wagi strony powiedziałbym stornie "papa" ... dla stron liczy się waga ... im mniejsza tym lepsza bo szybciej się ładuje, po cholerę te nagrania :/ ... to intro nic nie "mówi"

 

2. Preloader - dno

 

3. Czy mi się wydaję - czy w czasie działania "intra" intro ładuje dalszą stronę? Jak tak to wybucham śmiechem

 

4. Zobaczyłem strony ... to to jest Flash? Jak bym nie sprawdził to bym nie uwierzył .... wszystko takie statyczne, że aż to denerwuje ... tylko animka na górze, choć przy takiej animacji to chyba by lepiej była gdyby się to nie ruszało ... ja mam nawyk ... wiedząc, że zaraz zobaczę www we Flashu zobaczę stronę "żywą", a tu myślałem, że to zwykły html

 

5. Opcja kontakt ... No daj jej akcje uruchamiania klienta poczty ... będzie łatwiej ... nie jest to nawet okno dynamic ... by sobie skopiować ... utrudniasz kontakt :P

 

6. Strona po prostu mnie denerwuje w całości ... wydaję się, że zrobiona jest tak by tylko była ... strona ta ma chyba promować niż odtrącać ...

 

Ocena:

 

-2/6 ... zapisana jednak ołówkiem, pracuj pracuj! POWODZENIA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostałem zrównany z ziemią :(

 

 

Nawet tak nie myśl ... sugeruj się krytyką i popraw to ... dostałeś wykaz wad strony ... działaj! Odiwedź strony we Flashu ... zobacz je! http://www.skaldy.com ... wchodząc na tą stronę niemal, że ją czuć :P ... bynajmniej nie oczekuje, że zrobisz z tej strony podobną do tej co Ci podałem ... ale tam są linki do innych stron we flashu ... podpatrz dzieła i sam powołaj dzieło! Nie wiem, ale na flashZONE tą stronę zjechali by bardziej :P - tak mi się wydaje :) ... choć tam siedzą profesjonaliści, czasem nawet autor strony którą podałem ... oni Ci napewno lepiej doradzą :)

 

 

http://www.2advanced.com/ - lepszej strony we Flashu nie widziałem - SZTUKA! Kilinij Portfolio i masz kopalnie stron :P

 

http://www.xeofreestyle.com/ - też cacy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że te strony to portfolia, a portfolio zawsze sie robi na maxa wypasione :)

 

nad portfoliem już pracujemy. Wszystko będzie robione w maxie, więc będzie super wyglądało :)

 

Tą stronkę troche jeszcze poprawię, ale zmieniał za bardzo jej nie będę. Moze kiedys zrobie wszystko od nowa.

 

Pozdro i dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności