Skocz do zawartości

Scena 3D: Złota rybka.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

- troche kompozycje bym poprawił, akwarium za blisko górnej krawędzi, a na dole za dużo szafki

- cyfry w zegarku - niepotrzebnie dałeś bump

- bąbelki wypuszczane przez rybke też troche dziwne

- niestety nie mam zadnego akwarium pod ręką, ale wydaje mi sie ze powierzchnia wody powinna nieco inaczej wyglądac

- chyba nieco za dużo kamyczków, ale to szczegół

- z kaustyką chyba troche przesadziłeś, nie za bardzo widać skąd sie ona bierze - przynajmniej taka mocna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiatlo wydaje sie byc troche... hmm... "niekonsekwentne" :D zameczek dziwnie sie swieci... takie tam bzdety. ladny bump na szafce. ja jakos nie moge sie przekonac do mentala, wiec rzycze wiecej uporu i powodzenia

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę Ci nie wyszło załamanie światła poprzez wodę...

Ogólnie to akwarium jest mało realistyczne ale nawet jest OK...

Reszta moim zdaniem jest spox... (oprócz tego, że jakoś mi nie pasi ten uchwyt od szuflady... Tak jak by wisiał w powietrzu o nie był przymocowany do szuflady...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiatlo masz chyba zle umiejscowione. Z tego co widze u ciebie jest ono na wysokosci akwarium. Glownym zrodlem kaustyki powinno chyba byc slonce i ew. jego odbicia.

Podoba mi sie za to szafka. Wyszla bardzo realistycznie.

Czegos brakuje w kompozycji, pusto jest troche, nie wiadomo na czym trzeba sie skupic. Nie jest wyraznie zaznaczony jakis centralny punkt obrazka.

ps. sork za bledy i ogolna stylistyke ale dawno nie spalem i nie mam sily poprawiac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności