Skocz do zawartości

Pojazd 3D:Futurystyczny Samolocik


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No więc...mam 16 lat, na imię mi Michał. Grafiką w jako takim tego słowa sformułowaniu zajmuje sie od podajrze 2 lat z raczej...brakiem sukcesów. Wciąż się ucze i staram być jak najlepszy :]

Co do modelu jest on stworzony do sceny o charakterze toon, która, gdy będzie gotrowa zostanie tu bezzwłocznie zamieszczona. Udostępniam dwa renderingi z tekst z materiałami Ink'n Paint... mało wiem o nich więc wszelkie uwagi na temat renderingu i...dobrania kolorków mile widziane:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praca moja nad tym projektem dobiega końca....stworzyłem tło dla rozgrywającaj się sceny ( nie jest ono zbyt doskonałe ale chyba wystarczy choć i tak będe je poprawiał) zamieszczam także koncept miej więcej jak gotowy obraz będzie się prezentował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie ten twój wątek z ciekawością gdzieś około 2 w nocy i tak dochodze do punktu gdzie mowa o tobie i czytam "mam na imie michał" kurcza brzmi znajomo, czytam dalej "i mam 16 lat", hmmm... przyglądam się pracom, no fajne przy kołach facet uzył chyba greeble...

nie no kurcze czy to ta godzina czy ja mam "DEŻAWI" mamy tak samo na imie tyle samo lat i chyba używamy podobnego softu !!

no aż stach uwieżyć... no i se tak myśle może kiedyś jakieś spotkanko albo zrobimy jakiś fajny projekcik bo po twoich pierwszych pracach widać, że trzymasz poziom :D

 

Pozdro itp, a co do pracy to ni przypomina takiego jednego z SW ep.II atak klonów... ale on nie latał tylko jechał po ziemi...ale podoba mi się, podoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności