Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Zlodziejka...


illy

Rekomendowane odpowiedzi

...do pradu :P

 

Pewnie wysmiejecie ta prace, ale jestem z niej dumny. Jest moja pierwsza praca zrobiona w Rhino, szczesliwie przeniesiona do maxa, oshaderowana i wyrenderowana. I ciesze sie z tego niezmiernie. A model jak model, jak kazdy widzi. Lezalo sobie to cos na biurku, to wzialem suwmiarke w reke, odpalilem nosorozca i wyszlo to:) Dobra, teraz mozecie sie smiac, a moderatorzy moga juz klikac na "skasuj temat"

 

zl7ke.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

illy no po tobie to bym sie nie spodziewał takiej malutkiej mini-pracy na forum :]

tymbardziej że masz tyle zasług w 3d(patrz - avatar) ;) hehe ty dziadu masz 7pkt ? "ożeszty"(jak to sie pisze?) dogonie cie...szykuj sie za pisanie albo tłumaczenie ;)

 

dobre chociaż to ze to rhino :] modelik siuper tylko render daje wiele do życzenia :P

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu wchodzę z nadzieją zobaczenia jakiejś sexy panienki na linie w wyuzdanej pozie kradnącej diament ....a co widzę :/

 

no to zes Razor dowalil :DDDDD

 

A render dziwny i jak wspomnial hindus - taka pracka... Illy ... Ten Illy ? ;)) Cifneee ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speed??? Pol dnia nad tym siedzialem rozgryzajac rhino, i czekajac na export do maxa :)

Przeciez pisze ze to pierwsza praca w rhino skutecznie przeniesiona do maxa wiec wybaczcie :) Inne sa w spidach :)

 

Zlodziejke nazwalem podstepem (patrz: wypowiedz razora). Ja to nazywam kostka do pradu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności