Skocz do zawartości

kompresja animacji pytanie


pchelka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie mam pytanie dotyczące kompresowania waszych animacji aby uzyskać jak najlepszą jakość.... W jaki sposób kompresujecie i jakiego kodeka używacie???

Chodzi mi przede wszystkim o zachowanie świetnej jakości gdzie miejsce zajmowane przez animke jest sprawą drugorzędną a zachowanie kolorów i jakości najważniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

aktualnie przygotowuje banery które się powinny mieścić w 2-3 mb.... właściwie uzyskanie tego rozmiaru nie jest problemem... problemem jest dla mnie kolor biały który po potraktowaniu divx em staje się szarawy (a musze mieć czysty biały) testowałem mov który mi poleciliście... jest świetny (kolor biały) ale na 14 sek animki 6 mega to chyba przesada, no i nie wiem jak na ten format później zareaguje flash n ten format ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VP6 to komercyjny kodek.... chyba sony bodajrze.... śmiem twierdzicżę wyprze MPGI z DVD.... w chinach juz wyparł (tak mówi mój kolega z pracy).

 

Porównywlnie.

DVIX 600 Bits 320x240 - 5MB

VP6 1200 Bits 720x576 - 5MB (Ten sam czas klipu co DVIX)

 

Daje radę... jeszcze nie było ludka który by sienei przewrócił ;)

 

Pozdrawiam

 

PS... a jeśli chcesz do flasha.... to zrenderuj sobie sekwencjie gifów... albo PNG.... mała wielkosć plików.... czyste kolory... i flash spokojnie łyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności