Skocz do zawartości

Obiekt 3d : TACHIKOMA


Waginus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pewnie wyjde na ignoranta, ale musze sie spytac, bo fajnie to cos wyglada.

Z jakiej mangi (tu pewnie jakas gafe strzelilem) pochodzi ta tachikoma?

 

pozdrawiam i dobrej nocy zycze... zdycham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, śmieszny ten kibel...

 

Wiesz co shogunn ciekawe jak by ktoś twoją prace tak przyrównał do kibla ciekawe jak ty byś się poczuł hmmmm krytyka owszem można powiedzieć co nie gra ale od takich komentarzy należy się powstrzymać !!!!!!!!!!! Zapamiętaj sobie że nikt nie chce być ośmieszny.

Ja do ciebie nic nie mam ale musiałem zwrucić uwage Sorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaiste porównac Tachikome Do WC jest troszke Nie miłe ale nie każdy zna sie na anime.

Szenszi: GITS:SAc [Ghost in the Shell Stand Alone Complex] jest robione w pełni komputerowo :) i tego jestem pewien. i zgadzam sie też zobaczył bym siateczke i model bez textur

 

Dla twórcy Tachikomy:

Waginus znalazłem to moze ci sie przydać http://www.beware-of-art.com/images/journal/2004/10/tachikoma-plan.gif a co do modelu jeszcze albo inaczej samego finalnego efektu nie lepiej było by zrobic ja w klimatach Realistycznych [to znaczy pokryć metalem i wykonac jakby była prawdziwą maszyną] a nie uzystac efekt Animowy/Bajkowy to tak moja dygresyjka

 

A ogólnie bardzo fajny pomysł zwłaszcza że Tachikomy były jak małe dzieci :D :P narazie tyle ale napewno bede tu zaglądał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, sorki, jeżeli Cię uraziłem, ale nie znam sie faktycznie na anime i było to absolutnie pierwsze skojarzenie, jakie mi sie nasunęło, gdy zobaczyłem ten model. Jakkolwiek wiedziałem, ze kibel to nie jest, to i tak postanowiłem sie tym skojarzeniem podzielić. A że tachikoma ma taki kształt, to nie moja wina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I'm back!Co powiecie na to?Zostało mi jeszcze kilka szczegółów do wstawienia

oraz połączenie między odwłokiem a głowotułowiem, i granatnik z przodu.Co do materiałów to na razie wybrałem cell shading....Kolega od tachikomy no.1 ma w realu więc oceńcie co leprze (ja chyba obstaję przy ink n'paint).Powodzenia koledze życzę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL

Teraz, to wyglada niesamowicie.

Robisz do tego scenke?

Wyprzedzajac troche Twoja odpowiedz (bez wzgledu jaka by nie byla) pozwole sobie troche pofantazjowac. ;)

Do rzeczy:

Gdybys zrobil cos takiego jak na ponizszym obrazku + dym po uderzeniach kul o asfalt (tez toon) po prawej, to osiagnalbym nirvane. :D Kadr mogby byc przesuniety troszku w prawo.

 

attachment.php?attachmentid=18684

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm zgadzam sie z Ra modelik jest extra tez chcial bym zobaczyc. Jeżeli chodzi o model to nie podobaja mi się renderki tak poprostu lepiej by to wygladało z połyskiem itd a tu wyglada to jak by wszystko było narysowane :-. Powodzenia w dalszej pracy czekam na animacje :->

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności