Skocz do zawartości

Dobry tutorial! POMOCY! / początkujący


Temat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowy ,i mam takie pytanie bardzo noob'erskie mianowicie probowałem dłubać w 3d studnio maxie 6.0 ,wychodziło mi to z różnymi skutkami ale to nie jest ważne mam inne pytanie czy zna ktoś jakiś dobry tutorial ? wszystkie z których do dzisiaj korzystałem/znalzalem/uzywalem maja ogromny minus na poczatku wszystko idzie OK ale pozniej nastepuje zwala i nie moge nic skonczyc tym samym nic sie nauczyc bo albo jest tak opisany ze nie moge znalesc funkcji ktora jest potrzebna (nie zgadza sie z moja wersja lub w ogole szukajac nawet godzine funkcji nie ma...) ,albo poprostu jest napisane zbyt poblazliwie w sensie nie wytlumaczone dokladnie dla nooba! typu

"Przypisz Spline'owi modyfikacje Surface z paska Modify > More, powierzchnia powinna wyglądać tak jak obok. " -> przypisuje i w ogole sie zwala robi... zupelnie wyglada inaczej niz na screenie

najbardziej pasowało by mi cos takiego jak to : http://www.max3d.pl/tutoriale/kurs49/glowa.html tylko nie tak ch**wo opisanego...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

hmm to moze zapytam inaczej ,zna ktoś link do łatwego i dokładnego tutorial'u który umożliwi wymodelowanie postaci/glowy najtrafniejszym a do tego stosunkowo łatwym jak dla noob'a sposobem? ,najlepiej zeby był po polsku choć nie musi?? albo niech ktoś mi powie od jakiego sposobu modelowania zaczać sie uczyć zeby stworzyć taka rzecz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech... nie ma idealnego sposobu. po prostu musisz sam nauczyc się paru sposobów modelowania głowy a potema sam wybierzesz który jest dla ciebie najłatwiejszy. Co do tutoriali to najlepsze n początek są maxowe, potem max3d.pl, a potem ever, 3dtotal etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności