Skocz do zawartości

Moment krytyczny: "Bitwa Morska"


Rekomendowane odpowiedzi

No i dodam renderek mojego drugiego statku, może niewygląda najpiękniej ale wszystko będzie okraszone polewą z teksturek i szczyptą displacementa(ozdoba szczytowa, "Ogonki" ozdobne, Wręg poprzecznikowy pawęży, Wręg pawęży, wszelkie inne ozdoby sznycerskie wraz z całą galerią rufową). oczywiście wszystkiego jeszcze niezrobiłęm chodzi o ogólny zarys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Żeby wątek nieumarł dorzucam starego rendera próbnego i render nowych żagli. Wsumie dużo się zmieniło, ale rendery mi wywalają Maxa. Jak tylko mi się uda zarzuce wam render. Może na ostatnim prepassie uda mi się :P.

 

Żagle są zajasne bo GI połączyło się z niepotrzebnymi już Vray lightami.

 

No i widać całą niedoskonałość HDRI (poniżej błyskawic były drzewka więc musiałem to jakoś rozmazać:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za multipost, ale poprostu dochodze do apogeum wk.urzenia. Vray- wywalił się przy 99% procentach po 6 godzinnym renderze. Aby cokolwiek zrobić dalej musze kupić więcej pamięci co równa się z nową płytą główną i prockiem.

Po drugie denerwuje mnie to że wybieram taki temat co można z nim dojść do pewnego poziomu, ale później niema szans dalej prowadzić tematu bo jest... eee cienki. Dało by sie to zrobić tą bitwe morską. Ale nawet jak będzie bardzo dobra to niema zbytnio szans na wygranie bo niby dynamiki super siie nieda dołączyć. Można tylko wchodzić w szczegóły(na moim poziomie co 5 minut mam error związany z zamałą ilością pamięci). Troche lipa bo wybieram takie tematy co teksturami się wiele niepoprawi(Gabinet maga? porażka:D). Trace cierpliwość powoli. Chyba założe drugi wątek, a jakby co to wlepie tu rendery (jeżeli w nocy mi sie uda zrenderzyć:P).

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności