Skocz do zawartości

Moment krytyczny: "Upadek"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Model bardzo ładny i w 100% popieram Hermana z pierwszych postów. Zmarnowany temat.

 

Model ładny pod względem modelingu nie pomysłu. Bo wygląda jak facetka która zaraz ma zamiar jeżdzić na kosmicznym windsurfingu, a potem iśc do międzygalaktycznego centrum handlowego w krainie Jet'a Jetsona. Te rękawiczki rodem z kreskówki Hanna Barbery:).

 

Te rekawice to na razie taki pierwsze screeny, nawet nie otekturowane, wiec nie ma co sie sugerowac... Nie mozna jeszcze mowic czy zmarnowany temat. Jakos tutaj nie widzialem podobnej pracy, wiec...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orzeł troche nielot... :) tekstury leżą, na obrazku właściwym musiałem sie go naszukać zeby go zobaczyć... cóż moze oczy już nie te :)

Jesli o to chodzi, ze teksturki sa kiepskie to go robilem przez jakas godzinke. Wiec jdzisiaj jeszcze beda poprawki aczkolwiek jak na 1h pracy wyglada calkiem niezle. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw czy ta perspektywa to twoj zamysl byl, bo troche tak wyglada jakby to sie wszystko na malej kulce dzialo ;) Przesun kruka, bo wyglada jakby siedzial na kamieniu, osobiscie dodalbym cos do tla (gory doliny jakies)...

 

Ustawienie sceny jest w fazie testow, prace nad reszta sa w toku i mysle ze na efekty dlugo nie bedzie trzeba czekac. Do scenki dodam jeszcze gory w tle.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzejp -> duży plus za wytrwałość :) Trawę można w tym poprawić na szybko (zrobić bardzo prosty obiekt np. 3 źdźbła trawy, i dodać element zróżnicowania skali kopii).

Funkcja scatter szybko to powinna załatwić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności