Skocz do zawartości

tutoriale - modelowanie głowy, postaci : / :(


clown

Rekomendowane odpowiedzi

jestem żółtodziobem jesli chodzi o maxa i jestem strasznie zirytowany faktem iż nie ma badz nie znalazłem ( szukalem kilka dni ) zwykłego tutoriala na temat wymodelowania głowy badz tez całej postaci. nie jestem w stanie wykonac zadnego z dostepnych tutoriali poniewaz sa one wyraznie zrobione na odwał . mam nadzieje ze mi pomozecie bo chcialbym wkoncu stworzyc swoja własna postac.

 

p.s. . na podstawie czego wy zaawansowani robiliscie pierwsze modele twarzy i korpusu

 

p.s. 2 licze na wasza pomoc moze jakies pozadne tutki najlepiej oczywiscie po polsku ale jak znacie jakis dokładny ze screenami to moze byc po angilsku

 

z góry dzięki pozdrawiam

 

clown ;) : /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

ta poszukaj sobie tacy z was zaawansowani graficy a pomocy totutaj tak naprawde sie nie znajdzie przeryłem pol internetu wiec nie mow mi zebym sobie poszukał zalezy mi zeby sie cnauczyc maxa ale z taka pomoca to watpie czy tomozliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clown - jak chcesz to tu masz videotutki - http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=16610, ja osobiscie nie umialem wyczynic tego co ten koles tam wyprawial, ale moze Tobie sie uda. pozdr

Ps. zmien rozmiar czcionki w swoim podpisie.. (tak na przyszlosc;))

Ps2. rowr - zaraz sprawdze ten 2 tutek, jak nie bedzie prosty to sie osobiscie pofatyguje do Ciebie;)

Ps3. rowr - skad masz taki fajny avator?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności