Skocz do zawartości

Prezentacja na DVD? ale jak?


wolfe

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem gdzie zamiescic ten watek wiec daje go tu..

 

1.chcce zrobic prezentacje zdjec na cd albo dvd

2.mam do zaprezentowania od 100 do 300 zdjec

(oczywiscie rozdzielczosc tv)

3. na poczatku tej prezentacji jest inntro - takie jak np. na dvd gdzie pojawia sie animowane logo wytwórni filmowej

4.potem są 2 opcje w menu: a) slide show wszystkich tych zdjec b) index tyc zdjec z pojedynczym dostepem do nich

5.jak sie wybierze b) - wyswietla sie wybrane zdjecie i z tego miejsca mozna isc do przodu lub do tylu galerii albo spowrotem do menu

i to tyle w zasadze

no i wazne jest zeby ten proces byl zautomatyzowany

 

bardzo prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

html + flash

 

intro robisz wwe flashu,

pozniej wchodzisz na strone i masz slideshow (ustawiasz wyswietlanie na np. 5 sekund)

a galeria to juz wogole banal, wrzucasz tylko miniaturki na jedna strone z odnosnikami do pelnych zdjec. Pracochlonne ale nie wymaga za duzo wiedzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no mysle ze zrobisz to co chcesz, choc w ulead dvd moviefactory nie moglem logo dac na poczatek (raczej sie da, poprostu niewiem jak), zalatw sobie cyberlink powerproducer (niewiem czy dobrze napisalem), tam powinienes zrobic to co chcesz bez problemu (najlepiej najnowsza wersje chyba 4). pozdr

 

EDIT: sorki Wolfe nie doczytalem tego "mozna isc do przodu lub do tylu galerii albo spowrotem do menu" - w tamtych prog raczej tego sie nie da do tego polecam DVDLab (tam juz raczej wszystko co oczekujesz zrobisz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

illy ---> wrong answer

illy - "Prezentacja na DVD? ale jak?"

A gdize to jest napisane o co mu chodzi. Napisal dvd, albo cd. To mysle sobie ze ma tak duze zdjecia ze nie zmiesci ich na malej plycie. A z reguly prezentacja kojazy sie progami powerpointowymi.

 

Leleń ---> mam nadzieje ze odpowiedz jest dobra

Ty nas sprawdzasz? Moze punkty zacznij przyznawac za to ze ktos ci pomysl podrzucil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

illy - w sumie masz racje, bo mozna wrzucic to na DVD w html'u, wolfe nie napisales czy chodzi Ci o film, czy powerpoitowa prezentacje... sam niewiem jak sie domyslilem;) Heh. illy - tak na marginesie, skad Ty masz az 7pkt? (spolszczyles 7 tutkow?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Do zrobienia slideshowu możesz użyć dowolnego programu do NLE albo Canopus Imaginate (polecam)

2. Co do zrobienia menu, to Leleń juz podał ci kilka nazw, ja z swojej strony dodam jeszcze adobe encore dvd

3. Jak zrobić pojedyńcze zdjecia, żeby dodatkowo była możliwośc przechodzenia do nast i poprz. - nie wiem, bo oczywiście robienie tego ręcznie nie wchodzi w rachube przy takiej ilości zdjeć, a pewnie i tak projekt by ci się wysypał, jezeli byś go tak rozbudował.

 

PS. tu jest jakaś dyskryminacja, kiedyś też napisałem tutka (bardzie opis funkcji) i Adek normalnie mnie olał (wysłałem mu linka itd.). Nawet nie odpisał.

 

PS2. illy -> zobaczyłem sobie twoje notki i tam jest tylko 6pkt. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności