Skocz do zawartości

wersje maxa od 2 do 7


clown

Rekomendowane odpowiedzi

mam okazje kupic róznorodna literature o maxiew lecz niektóre tytóły opisuja 2 czesc maxa niektóre 3 a jeszcze inne 4 czy roznice miedzy starszymi i nowszymi wersjami maxa sa na tyle duze ze niemógłbym sie uczyc z tego typu ksiazek..niewiem czy je kupic a tytuły sa naprawde ciekawe... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pewnie bedzie tak ze w ksiazce do maxa 2 bedzie to co robi max 2 w ksiazce do maxa 3 bedzie to co robi max 2 i 3 itd... wiec najlepiej kup ksiazki do maxa 6 i 7, i tam zapewne beda wszystkie rzeczy z ksiazek do starszych wersji.. choc nie mialem wszystkich czesci maxa (5,6,7 mam) wiec niewiem jak jest ze wczesniejszymi, ale tam chyba sie interfejs zmienia i raczej bedzie klopot w szukaniem czegos co jest w maxie 2 w maxie 7... niezle pomieszalem, jesli ktos cos rozumie niech zlozy podpis:D dzieki za uwage. pozdr

 

EDIT: ogolnie to nawet niewiem jaka masz wersje maxa, zakladalem ze 7...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego jak kiedys zaczynalem z maxem 3 i ksiazka do 4.2 to pamietam ze interfejs np. animacji byl inny, wiec moga byc pewne trudnosci. ogolnie zreszta odradzam kupowanie ksiazek, tutki w necie sa duzo bardziej pozyteczne od jakis tam ksiazek, no i sa przewaznie za darmo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze I SĄ

 

 

 

 

 

Ale Ja Juz 2 Tydzien Szukam Dobrego Tutoriala Aby Wymodelowac Glowe Bo Wszystkie Tutki O Tymsa Du Zada!!! I Skad Mam Sie Nauczyc Modelowac No Blagam Powiedzcie Mi!!!!!!?!??!?!?!?!?!!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, po prostu trzeba sporo ćwiczyć, nie tutki są do zada tylko ty, też z początku myślałem że to tutki są złe, wina leżała jednak po mojej stronie :) Polecam zaopatrzyć się w darmowe tutoriale z 3d-palace.com, 3dbuzz.com trzeba się tylko zarejestrować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mowisz ze tutki sa do zada, to powiem ci ze ksiazki jeszcze bardziej :P z ksiazek ktore widzialem w ksiegarniach na pewno nie znajdziesz takiej ktora ci wyjasni jak porzadnie wymodelowac glowe, jakis wiekszy projekt. glownie one opisuja narzedzia, ich podstawowe wykorzystanie, np. wymodelowac piramide aztecka za pomoca poly i ekstrude.... hmm z tego to raczej ciezko bedzie ci sie uczyc ;P

ps. a nie, kiedys mialem ksiazke, ktora opisywala jak zrobic jakies projekty, do maxa 2 albo 3 byla, w niej 3 projekty o armacie ze splajnow, lodce i chyba pokoju z drzewkiem w srodku, moze ktos pamieta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności