Skocz do zawartości

KTO CHCE DO GALERII?


skow

Rekomendowane odpowiedzi

uwaga! uwaga! wszyscy, ktorzy w 3d robia cokolwiek, co nadaje sie do wystawienia w siecie zapraszam do obejrzenia www.3dgrafika.prv.pl i nadeslania mi swoich prac wraz z nickiem... od razu zamieszczam... nie przerazajcie sie, ze jest tam tak malo ludzi i wiekszosc to amatorzy, ale wlasnie po to zamieszczam to ogloszenie, zeby tak nie bylo, a co wam szkodzi... poza tym, nibawem strona bedzie miala platny serwer i domene... bedzie to \"wielka\" GALERIA grafikow 3d... ZAPRASZAM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No ludziska Skow dobrze gada!!!

Dajcie swoje pracki.....!! Tylko mozecie zyskac:]:] troche krytyki nikomu jeszcze nie zaszkodzilo a poza tym czlowiek sie uczy na bledach...!!! :]:] NAwEt ja tam dalem \"pierwsze dzielo\" w maxie.....i nie smiac sie z niego.............[pokazal jezyk][pokazal jezyk]:P[rotfl2]:D......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by skow

... poza tym, nibawem strona bedzie miala platny serwer i domene... bedzie to \"wielka\" GALERIA grafikow 3d... ZAPRASZAM

 

 

a kiedy to nadejdzie? i takze zapowiadana zmiana szaty graficznej??

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dosc ambitne plany i juz budowa strony ruszyla... jesli chodzi o serwer o domene to juz praktycznie jest, ale nie chce przenoscic aktualnej strony bo to bez sensu... zamieszcze tam strone od razu ze zmieniana szata graficzna... cierpliwosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności