Skocz do zawartości

Featured Replies

Napisano

prośba o ocenę tego co jest i komentarze.

 

Nie wszystko jeszcze jest (np. brak muzyki i podstron), ale głównie chodzi o wygląd.

 

link

  • Odpowiedzi 5
  • Wyświetleń 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

zmień główne napisy lub tło pod nimi, moze byc jasny odcień tego niebieskiego. napisy za bardzo zlewają sie z całością

Napisano

W ogóle mi się nie podoba ... no ale to wip ;)

 

- preloader -> sztywny :P

- nagłówek -> sztywniejszy ... i nieczytelny ... co to po prawej mryga?

 

Prrzesówające się zdjęcia mogłyby reagować na kursor :) ...

 

 

Pracuj, pracuj! :) ... może być ciekawie...

Napisano

Mnie najbardziej "drażni" ten głośniczek i pulsujący w nim okrąg - imho nie wygląda to zaciakawie, jeżeli będzie muzyka w tle to jedyne co można z tym zrobić, aby jakoś współgrało z całością, to pulsacja w rytm muzy.

Odnoście tego "co to po prawej mryga", to rzeczywiście nie jest dobrze zrobione - zbytno rzuca się w oczy i odciąga uwagę od reszty kompozycji.

Popracuj jeszcze troczę nad menu, bo takie nijakie.

Napisano

mi sie nie podoba

moim zdaniem te wszysttkie efekty sa grubo przesadzone, portfolio nie powinno wygladac jak choinka, sproboj dzialac troche subtelniej.

Masz plus za to ze nie przesadzasz z kolorami, ale za duzo zeczy ci mruga jezdzi itd i to bez wiekszego sensu.

Moze lepiej szukac rozwiazania w ciekawszej kompozycji czy kolorystyce niz dodawaniu kolejnych efektow.

pow.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności