Skocz do zawartości

Matte painting: Never never land...


Gość Caspik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Caspik

siemka

 

ponizej zamieszczam moja 4th pracke w 2d...Prosilbym o konkretne uwagi ....Pomysly tez mile widziane ;]

 

pozdro

 

 

neverneverland9bt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Caspik

moze dlatego to wyglada jak zrobione w 3d poniewaz ma baśniowy klimat....a moze to ta figura tego kareciarza (nie wiem jak on sie nazywa) nadaje pracy taki wyglad...Trudno mi powiedziec hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

napis ci sie ni podoba w jakim sensie? w sensie tresci czy moze czcionki, a moze zle umieszczozny jest napis, a moze za duzy? ..a moze napisac "Dawno Dawno temu..." a moze "Za gorami ,za lasami" :D

 

teraz zlicze ile razy uzylem slowa "moze" eee tylko 5x :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym zostawil jednak ten ksiezyc, wlasnie takie dziwne alementy wplywaja na to ze to jest basniowe ;), tak samo jak elektryczne podswietlenie tego placyku, czy co to tam stoi ;). A napis przydal by sie bardziej subtelny... albo wcale??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

no wlasnie ksiezyc mi tez sie wydaje ze pasuje,ale pobawie sie i zmniejsze go (zobaczymy jak bedzie wygladac) ,a skad wiesz ze to elektryczne podswietlenie ;] (moze to swieczki ) :P , a co do napisu tez go zmienie (bedzie "z nutka dekadencji" ) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

dzieki za uwagi na temat napisu i ogolnie pracy. Teraz juz jestem na 100% przekonany ze te napisy rzeczywiscie sa zbedne i psuja estetyczny wyglad pracy. ;] deleted

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

siemka

no wiec budynek w tle to zdjecie mojej wlasnej roboty( bratyslawa :]) Lampy sa dorysowane, Kareta (po prostu zdjecie) a ten koles obok jest w 2D. Niebo zlozylem ze zdjec hmm chyba bylo ich okolo 5. Mgle i promienie zostaly stworzone przy pomocy kopiowania fragmentu zdjecia i ustawiania odpowiedniego kontrastu i jasnosci. Drzewo po lewej to najzwyklejsza maska jaka uzywa sie do np OPACITY w 3d. TAK WIEC W PRACY NIE ZOSTALA UZYTA TECHNIKA 3D :D wiec nie jestem w stanie dac wam siatki ;] Niedlugo popracuje nad Camera Mappingiem i wrzuce krotki przejazd kamera.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności