Skocz do zawartości

Matte Painting: Wieża Eiffla


Marduk

Rekomendowane odpowiedzi

Grafika do "kolejnego profesjonalnego projektu" jakby to wiele osób okresliło...

W wyniku kataklizmu europa w strefie klimatu równikowego. Miałem

niewiele czasu... i wyglada to tak jak wygląda... - ja tylko wiedziałem, że wszystko ma być porośnięte roślinami :]

 

promoart.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Caspik

siemka

mi sie bardzo podoba...ale wydaje mi sie (ale to tylko taka moja mała propozycja)ze powinienes dodac troche wiecej roslinek na wierzy ,szczegolnie tam gdzie jest jasno)

 

PS. Nie wydaje ci sie ze te drzewa jeszcze wygladaja jak JESIENNO-zimowe (tzn łyse)..

ALe ogolnie to praca jest BOMBA :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę światłami zjechałeś. w tle ładnie rozjaśnione niebo a tutaj naraz kawałek wieży z przodu też jest oswietlony.

ten napis zupełnie mi nie leży. widziałby go gdzieś z boku tak jak ten scrub.

ogólnie pomysł jest ciekawy ale warto by było dociągnąć go do końca i do portfolio :)

ech... znam ból kiedy jest piękna wizja ale czasu na jej realizację baaardzo mało. stąd te małe braki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne kolory, ogólnie klimatyczne.

czcionka tez mi sie podoba - mozna wiedziec, jaka to jest?

 

do wad zaliczyłbym np. to, że widać za bardzo filtry z photoshopa (lub jakiegoś innego programu, ale photoshop też takie ma)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko slabo widac ingerencje drzew na wiezy. Za slabo to dziala jak na efekt kataklizmu. Malo kto sie nabierze ;) Zreszta zakladajac, ze koło autentycznej wiezy Eiffla sa jakies drzewa, zapewne daloby sie znalezc podobny, niepokojacy kadr z drzewami nachodzacymi na wieze, wiec raczej takim ujeciem sprawy nie zaskakujesz.. ale obrazek ladny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie jestem zadowolony z tego "czegoś"... nawet się chyba wstydzę ,ze to tu pokazałem. Czcionka tez jest do d... ehh szkoda gadać... :/ Mam chyba naprawde zły humor, a ta praca mnie tylko dobija tym jak mało poswięciłem jej czasu... a mam uprzedzenia co do poprawiania czegokolwiek w tej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to wyglada na atak jakas blizej nie okreslona bronia biologiczna. Nie ma sie czego wstydzic praca trzyma poziom :) samo krytycyzm krytycyzmem ale bez przesady jest calkiem dobrze, zmien postawe wzgledem swojej pracy bo takie cos nie wyglada dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wiedziec kiedy isc na kompromis. Wiem z wlasnego doswiadczenia ze kazde podwyzszenie poprzeczki wymaga 2x wiekszego nakladu pracy, co niekiedy jest nie wspolmierne do efektu i poswieconego czasu. Jednym slowem trzeba wiedziec kiedy powiedziec stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności