Skocz do zawartości

pejzażyk z głowy


Gość empi

Rekomendowane odpowiedzi

Dotychczas rzadko zagląłem na dział 2D, ale skleciłem coś w photoshopie:

Jest to moja absolutnie pierwsza praca 2D, proszę oceńcie ją - mnie się podoba - ale na grafice 2D to się praktycznie nie znam, a photoshopa dotychczas używałem do szlifów zdjęć i tekstur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Caspik

siemka

jak na pierwsza prace wyszlo ci naprawde swietnie. Odbicia w wodzie mi sie podobaja.;] Oby tak dalej..

 

powodzenia i pozdro

 

PS.

ciekawe ile bedziesz musial czekac az ktos ci odpisze....:(...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie jestem specjalista, ale jak na moje oko zwyklego obserwatora takie troche bezplciowe to wszystko ;). Slocne dosc fajnie ci wyszlo, ale nie lubie na rysunkach tych tanich soczewek.

Jak na peirwszy rysunek to naprawde bardzo dobrze ci wyszlo. Musisz popracoawc nad wlasnym stylem i technika malowania. Dobrze by bylo zebys pzrejzal sobie jakies tutoriale, jak inni maluja, jakich pedzli uzywaja itp. i na tej podstawie mozesz odnalezc swoj styl malowania.

Wydaje mi sie rowniez, ze za bardzo sie skupiasz na szczegolach, a przy tym pomijajac ogolna forme. Speedy pomagaja nauczyc sie tego ;)

Przejzyj watek "speedpainting" tam kilka pierwszych stron, jak malowal Biglebowski albo Tiger1313 ;)

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już wszczyscy Ci napisali empi na pczątek bardzo obrze, posłuchaj rady scelta i przeiżyj sobie speedy, potem sam spróbój dla zabawy coś skrobnąć, bo jak robisz malunek dla zabawy to widać lekkość kreski, której na Twoim pierwszym rysunku jeszcze niema...powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności