Skocz do zawartości

[Grafiki] Kadu Evolution


mlody_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przy zmniejszaniuc to juz calkowicie napisu nie widac... calosc ok ale moim zdaniem:

Bez tego zoltego

wiekszy napis

mozna zrobic ten napis a zamiast o wstawic toszare slonko...

raczej popracowalbym nad wyrazem twarzyu w tym slonku

gdyby bylo bez zoltego zamien promienie ze miejscami( w szarym slonku )

 

JoKeR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yooker1 - wielkosc promieni rozwiazalem - do kazdego rozmiaru tworze nowy obrazek :)

mothman - jak wyzej + to by nie przeszlo przy mniejszych rozmiarach(chociaz mozna by postawic ) ale poco komibnowac?

yooker2 - zolty zostanie. btw co w nim nie pasuje? co do szarego slonka pomysle - ale wydaje mi sie ze bylaby juz lekka przesada ze znakiem tj slonkiem

scelt - koles mi to samo powiedzial :) ostrzjesze kontury? ale trybu(niebieski) czy promieni? a co do wektorow - nie znam sie ;/;/ kiedy cza bedzie neistety

 

tenks big za odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, proponowalbym skrocic jeszcze te trojkaty i dodalbym jakis odblask z

kolorem czerwonym ;>. Z niebieskim sprobuj zrobic delikatny gradient (bardziej z KDE sie bedize kojarzyc), ciekaw jestem jak to bedize wygladac wtedy.

Coraz lepiej..

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shit....niedawno sie dowiedzialem, ze ow programista ktory mial ambicje zrobic Kadu Evolution zrezygnowal z tego projektu(przebienie Kadu) i postanowil sam napisac nowy Komunikator. Więc tak: Logo skończe tak jak proponujecie, albo podobnie, albo sprubuje zalezy :). Bedzie material do portfolio lol hehehee...ok to tyle - wieczorem, albo jutro z ranca apdejt....

 

pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlody_: jestem ciekaw czym mialoby byc to Kadu Evloution w porownaniu do zwyklego Kadu ? ;> pisac nowy komunikator to strata czasu, skoro jest ich juz tyle, ze nie wiadomo, ktory wybrac, ale powodzenia mu zycze.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scelt - nie mam pojecia. nigdy nie mialem linuksa i raczej miec go nie bede. a robienie takich graficzek to dla mnie kolejne doswiadczenie, ktorego ciagle malo i malo :( Robienie kolejnego komunikatora dla Linuksa to widocznie dla niego tez dosiadczenie...nie wiem nie mam pojecia - ja robe grafike i sie tym zajme.

 

btw - szkoda ze nie zobacze moich graficzek w akcji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności