Skocz do zawartości

Obiekt 3D: System laserowy


COrD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Zamieszczam moją pierwszą wizualizację systemu laserowego do cięcia. Praca to jedna z pierwszych jaką zrobiłem w 3DMaxie. Pytanie mam jedno a mianowicie jak się cenić ? muszę wystawić rachunek ale chciałbym żeby to miało ręce i nogi no i oczywiście nie odbiegało od jakiegoś "standardu". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czy ja wiem? Ile Ci to zajęło? Robisz to dla firmy, znajomego, cioci, czy dziewczyny? Ja bym za taki modelik zaproponował... 250zł? Coś w ten deseń. Światło faktycznie do poprawy. Warto to oświetlić tak, by podkreślić i ukazać lepiej wnętrze urządzenia.

Jak na pierwszy model w maxie, to naprawdę dobrze Ci to wyszło. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COrD - rodzaj cieni ustaw na vrayshadow a w ustawieniach włacz smooth oraz area.

nie podoba mi sie oswietlenie (zmniejszyłbym natezenie tych omni i daj troche rozproszonego światła).

w środku jest za ciemno. na pierwszy rzut okna to nie wygląda w ogóle na szyby. poza tym gdyby było tak ciemno w srodku, to raczej by to przypominało lustra a nie czarne ścianki.

niebieski kolor nienaturalny - zbyt jaskrawy.

pokaż siatke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogunn: fakt faktem robię to dla firmy, a te 250 zł nie wydaje mi się zbyt wygórowaną ceną :) także pewnie się zasugeruję Twoją wypowiedzią.Dzięki.

 

 

 

mkk3a: dzięki za info na temat oświetlenia, spróbuję dziś to jeszcze raz dziś z takimi ustawieniami. Co do oświetlenia środka i szyb. Założeniem było nie ukazywać tego co jest w środku bo to jest chronione patentami i jakimś prawem, natomiast szyby to pexi z przepuszczalnością światła na poziomie ok 40%, ale będę próbował żeby to wyglądało jak plexiglass. Siatkę i nowe rendery zamieszczę dopiero w poniedziałek :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz ale wydaje mi sie ze ten projekt nie wyszedl, moze projekt jak projekt tak ale rendering okropny, a co do kasy to koś z tej firmy ile wlezie

 

ps. po co tyle swiatel naokolo dales? Mnostwo cieni powstało. Aha i poprzedniego posta skasowałem, bo jest on rzeczywiście zbędny tutaj

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności