Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Abstrakcja


Gość empi

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak skomentujecie tą abstrakcyjną prackę. Wygląda dwuwymiarowo, ale połowę zrobiłem w maxie, reszta photoshop. W środku podobizna pewnej bliskiej mi osoby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Całkiem ciekawe ale... trochę zbyt monochromatyczne chyba. Daj jakiś "fajnych" świateł w Maxie (więcej koloru?). Ale to tylko moja sugestia. Wydaje mi się, że w tej formie byłby dobry jako plakat (okładka) do np:filmu. Wiesz, format "pionowy" plus duży napis z tytułem na górze:-). Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrakcja abstrakcją ale obraz jakieś normy musi spełniać ;). Brak kontrastów, formy i jakiejkolwiek kompozycji i w efekcie niema na czym oka zawiesić (mowa o wersji bez ps).

Wersja z obróbką w ps to chaos totalny... radosna, niczym nieskrępowana twórczość autora ;). Brakuje tylko, lub na szczęście, słynnej fotoszkopowej flary. Efekt jest dokładnie taki sam jak w wersji bez ps : "niema na czym oka zawiesić"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j.w. abstrakcja rzeczywiscie rzadzi sie swoimi prawami i zrobienie wykreconego obrazka nie oznacza, ze jest to od razu abstrakcja, ale nie bede sie wymadrzal, bo plastykiem nie jestem. Kolejna sprawa to rzeczywiscie jakas fotka sie znalazla na srodku i to tez jakos tak dziwnie wyglada. Kolorki w sumie nie sa zle i mozna to uznac za zaliczona lekcje z robienia "dziwnych rzeczy". Na tapetke sie nadaje i na pewno wielu by sie podobalo (co widac tutaj). Pozdrawiam i powodzonka z olejnymi pracami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że nie jest to abstrakcja, bo jak sam napisałeś jest tam czyjaś podobizna. Mamy więc do czynienia z kompozycją przedstawiającą:]

Dla mnie to wodotrysk. Delikatnie mówiąc niezbyt przemyślana kompozycja - dzieło przypadku. Wersji z Photoshopa na Twoim miejscu bym niepokazywał, bo wygląda jakby uzasadnieniem takiej a nie innej formy była...chęć użycia Photoshopa.

co dalej....

Wydaje mi się, że w tej formie byłby dobry jako plakat (okładka) do np:filmu. Wiesz, format "pionowy" plus duży napis z tytułem na górze:-). Pozdrowienia

Tak idealny materiał na tendencyjny plakat do kolejnej hollywoodzkiej super-szmiry. Nawet kolorystycznie się zgadza (są dwie szkoły: kolorystyka chłodna i ciepła, wszystko monochromatyczne, albo prawie monochromo...typowe). Pełno czekoś takiego wisi przy multipleksach. Polska Szkoła plakatu została zapomniana. Niech żyje popcorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności