Skocz do zawartości

Postać: wektor pinup


sium

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Troche usta są przesadzone (niepotrzebnie dałeś refleks na całej długości warg), żebra troche za bardzo uwypuklone (pomijając fakt, że żebra nie są w ten sposób wygięte... no chyba, że połamane :) ) i trochę nogi się nie zgadzają (jeżeli jej prawa noga jest wyprostowana, to czemu kolano jej lewej nogi jest niżej? czyżby miała nierównej długości nogi?) A tak poza tym to fajnie fajnie. Ewentualnie polecam strone Jason'a Brooks'a, jedne z ładniejszych wektorowych ślicznotek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Widziałem jego stronę i trochę mi do niego brakuje, tylko on używa gradientów w niektórych pracach, ja staram się tego unikać. Oj człowiek na błędach się uczy. A tak poza tym to moja pierwsza wektorowa panienka. Chyba będzie ich więcej :D

Dzięki za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm - niektore ksztalty starasz zbyt bardzo wykontrastowac uzywajac ostrych waskich linii - zebra, szyja - gdzieniegdzie cialo staje sie zbyt oble - brzuch, uda... mysle ze w przyladku sexy-ksztaltow powinienes skupic uwage na dlugich glatkich krzywych - szczegolnie charakterysytycznych dla kobiet - linia bioder, szyja, dlugie nogi, anatomia sie kladnia ;)

 

Postaraj sie grac swiatlem - spraw by scena byla atrakcyjna dzieki miejsca ktorych nie widac czy widac je w czesci a nie odslaniaj wszystkiego, nanies blyszczyk na usta, moze jakis refleks w okularach, nie do konca gladka tkanina na staniku i majteczkach ;) wyczuj jak zachowuje sie napiety material

 

popracuj nad zebrami - wygladaja jak zwaly tluszczu wykonczone pekatym brzuszkiem hodowanym na golocne i schabowym

 

jak na pierwsza babke - rewela, czekam na kolejne pracki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności