Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Warhammer 40k Dreadnaught


Roli

Rekomendowane odpowiedzi

Oki to zamieszczam - model z tutka z 3d palace - generalnie oceniajcie texturki bo to chciałem przecwiczyc. Planuje teez anikme swoja pierwsa zrobic(nie bede riggowal jeszcze za cienki jestem :P). Chetnie bym tez usułyszał jakies propozycje co do jakiejs scenki bo ta co jest taka hmmm no nie wiem czegos brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

modelik fajny , tlo , render cienki :/ .Jesli idzie o textury to staraj sie ukazywac zabrudzenia na krawedziach wewnetrzynch oraz jakies ryzy , zdarcie lakiery na zewnetrznych , co do scenki to chyba takie jakies ruiny miasta by pasowaly ;]

 

tak wogule to jak na poczatki texturowania calkiem dobrze ci poszlo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny model - ci od terytoriali muszą miec łeb :D a co do texturki hymmmm troszke mozna bybyło ja podrasowac, najlepiej wyszly ci chyba stopy robota - najgozej bok, staraj sie uzywac zarysowan i dorzuc troszke rdzy, najlepiej zapomoca photoshop z warstwami - to banały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robocik wydaje mi się być ... eee ... mały ... masywny jest ale zdaje się być mały ... do tego brakuje jego śladów ... wygląda na ciężkiego ... i skąd on przyszedł? Kroków nie robi on duzych sądząc po jego budowie ... odciski jego łap zrobić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności