Skocz do zawartości

pojazd3d:Landrover FREELANDER


sysol

Rekomendowane odpowiedzi

No niby to tutek z evermotion.org ale z tutoriala to ja tutaj korzystałem rzadko.... nie wiem robie go już 2 raz bo 1 próba coś mi się nie podobała. Ta wygląda moim zdaniem znacznie lepiej co o tym sądzicie... potrzebuje jakiś pomysł na światła narazie rzuciłem texa z jakiegos reflektora na wymodelowany mniej więcej kształt relfektorów i cóż będę pracował dalej choć już mnie zmęczył ten model.... krytyka mile widziana a także pomysły i pomoc ludzi obytych bardziej w tych tematach co zmienić co zostawić co przerobić. Chciałbym, żeby ten model był 1 w mojej kolekcji UKOŃCZONYCH i zrobionych na prawdę dobrze POZDRAWIAM....

a oto renderki:

r1.jpg

 

2.

 

r2.jpg

 

3.

 

r3.jpg

 

Kolor karoseri troszke oczojebny ale tak mi sie dobrze pracuje .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wrzucam drobny upload: dorobiłem szyby choć ta przednia nie wygląda zaciekawie nie mam pomysłu jak ją dobrze zrobić (może jakaś podpowiedź) myśle, że reszte jest w miare okej jak na 1 skończony samochodzik... jeszcze tekstury i to wszystko... nie robie wnętrza bo najnormalniej w świecie nie chce mi się wymęczył mnie ten model... ale wróce do niego .... a tak przy okazji pytanie do moda jak się wrzuca obrazek koło tematu wątku ?? z góry dzięki za odp bo znaleźć nie mogłem....

 

1:

r4.jpg

 

2: r5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności