Skocz do zawartości

Przypowieści o PUNKCIE


smart

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

smart : kurczakos ales normalnie zaszalal :D przemijanie mi sie podoba (dodatkowo ciekawy efekt wizualny w postaci omamow wzrokowych), ale budowy wszechswiata nie kumam. Chodzi o to, ze nie ma miejsca w tym na przypadek i wszystko powinno miec swoj porzadek? Bo jesli tak to zapomniales brachu o czarnych dziuurach ... Piwo robi dziuuury w muuusku! Juz sie nie odzywam :P ... burp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siegmar-wszechswiat sklada sie z kul.

zawsze zastanawialem sie gdzie sa jego granice.czy to bezkres?

mówi sie bezkresny ocean ,ale to dlatego ze sie jego granic nie dostrzega.jednak wiemy ze sie gdzies konczy. PUNKT pod tytułem "budowa wszechswiata" to wszechswiat widziany przez najsilniejszy na swiecie mikroskop,ktory ja mam na stale przytwierdzony do czaszki;)

wierz mi tak wyglada wszechswiat w najwiekszym zblizeniu. jesli wynajda silniejszy mikroskop (niz mój;)) i tak nie odkryja niczego nowego,bo zobaczą to samo tylko w innej skali.kazda z tych kul sklada sie z kolejnych kul itd.

pozdro

 

Dyonizoss-cieszy mnie ze popusciles wodze fantazji i spunktowaleś;) ten wątek ,jednak ...

bez trzymania sie reguł to mała radocha.

wnosze aby przestrzegac regul opisanych w poscie tytulowym.

nie bede usuwal zadnych prac(nie ja tu rzadze;P) jednak jesli tak dalej bedzie to nie ma sensu bawic sie w kulki:|

POZDRO

Hindus-ecg... sie mówi demokracja;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michoo-kamikadze mi sie bardzo podoba.poprawne wykonanie,witaj w klubie punktualnych ;)

Ttaaddeekk-mamy prosty stosunek do tych zasad:)bez nich nie ma zabawy.

sproboj zawrzec emocje w rysunku w ktorym mozesz uzyc tylko kropki i kreski??:D

zapewniam ,ubaw po pachy:)

a jesli chcesz cos napisac w swoim punkcie ..hmmm..

to mozesz najwyzej alfabetem morsa;P

pozdro

kule126it.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Tomek!

 

Wrzuciles pare fajnych pomyslow, ale zupelnie niepotrzebnie (i raczej wbrew zasadom) dales rozmycia. Bez tych dodatkowych efektow, tez jest to czytelne. Postaraj sie tez zawierac prace w ramach bialego, czarnego, czy tez mieszanego tla, nie wchodzac na szara ramke.

 

Gdyby nie rozmycie, to "the game" podoba mi sie najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he.. przeczytałem temat od początku.. początek genialny!! Później gorzej.. ludzie trzymajcie się zasad! I jeszcze cóś: Zaczynacie powtarzać, jak zmiana tytułu do tej samej (podobnej) pracy nie razi, to rysunek tej samej myśli raz kolejny nie wychodzi na dobre, zawsze jest się pod wpływem pracy pierwszej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Tomek!

 

Wrzuciles pare fajnych pomyslow, ale zupelnie niepotrzebnie (i raczej wbrew zasadom) dales rozmycia. Bez tych dodatkowych efektow, tez jest to czytelne. Postaraj sie tez zawierac prace w ramach bialego, czarnego, czy tez mieszanego tla, nie wchodzac na szara ramke.

 

Gdyby nie rozmycie, to "the game" podoba mi sie najbardziej

 

hmm wybacz, niby czytałem regulamin ale jakims sposobem mój umysł wykluczył to ze blur może się nie spodobać, wiem ze spokojnie mogłem go zastąpić innymi, dostępnymi, środkami :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz S. Kruk-twoje dwie pierwsze prace sa w dobra strone, arachnophobia hmmm...tutaj moznaby sie pokusic o rozwazania na temat strachu przed siecią ale rozumiana jako internet,w sensie informatycznej inwazji na nasza swiadomosc,podoba mi sie:)

Siegmar-jakby co to bejsbolem ich, porzadek ma byc kurka wodna;)

Goanday-bardzo podoba mi sie "my live-my way..." w dobrym guscie a szczegolnie przez 3 kropki w podpisie ,cala pracka tutaj wraz z podpisem jest dla mnie zrozumiala i latwo interpretowalna , jednak posiada duzy ladunek emocji bardzo fajna mysle:)

 

reszta zachacza o banał,a tego staramy sie tu uniknąć

kule13s6pi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne masz rację.. będę się starał o selekcjonowanie moich prac.. prawda jest taka, iż odpowiedni podpis daje odpowiedni efekt.. gdybym "my live- my way" nazwał po prostu "live" praca była by także banałem.. Właściwie, gdybym "are you sure?" nazwał "death points" praca nabrała by innego kontekstu i trochę z satyry.. koniec gdybania! Czas do roboty i porządnej selekcji :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności