Skocz do zawartości

Każdy render zdalnie zapisywany do innego pliku


Huter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

 

Tak tak ... wiem, że jak dam polecenie maxowi zapisać do pliku "nazwa.png" i dam 10 klatek animki to on doda numerki i będzie zapisywał każdy ... ja chce troche inaczej ...

 

robie render i zapisuje mi jako nazwa0000.jpg ... i cool ... teraz zmieniam ustawienia renderu i renderuje TĄ SAMĄ klatke ... ale maxiu zapisuje już jako nazwa0001.jpg ... zmieniam ustawienia ... nazwa0002.jpg ...

 

 

Jest to możliwe, albo coś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmm jest to do zrobienia troche w inny sposób - prosta aplikacja w delphi która ma podaną sciezke i nazwe pliku tzn dajesz np pod f10 w maxie sciezke c:\plik\plik.jpg i w delphi kod ze jak wyszuka okno z caption(napis na górze) 'Rendering' i potem gdy zniknie to ma wymienic nazwe pliku na plik1.jpg potem kolejno na plik2.jpg etc, jak dasz f9 pojawia sie okno z napisem 'Rendering' program sie przygotowuje, jak okno zniknie (render skonczony) to plik.jpg zmienia nazwe na plik2.jpg itd :] dajesz f9 znowu robi plik.jpg teraz zmienia sie nazwa na plik3.jpg

 

jest to do zrobienia ale nie z poziomu vraya/maxa (chociaz co do tego moge sie mylic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności