Skocz do zawartości

Jaka ksiazka do nauki 3ds max?


Gość Crow_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zajmuje sie grafika 2d a teraz chcialbym rozpoczac przygode z 3d. Mam dostep do 3ds max 7 a pytanie brzmi w jaka ksiazke sie zaopatrzyc? Wydawnictwo helion ma w swoich zbiorach ciekawe ksiazki ale traktuja one o starszych wersjach programu. Jak wielkie roznice sa miedzy wersja 5, 6, 7 i czy warto zaopatrywac sie w tej sytuacji w starsza ksiazke?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

A jak bardzo sie roznia poprzednie wersje 3ds od obecnej?? Chodzi mi o to czy warto zaopatrywac sie w ksiazke opisujaca np wersje 5??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej bys te 30 zloty przeznaczyl na kino z kolezanka ew zaprosil bys ja na lody albo oddal biednym zamiast wspomagac wydawnictwa ktore walkuja caly czas te same nedzny tytuly ktore nic nie ucza.

 

Wejdz na max3d.pl kliknij w dzial tutoriale troche samozaparcia ziomek i jedziesz robisz wszystko pokoleji i masz opanowane podstawy maxa i zaczynasz dalej kombinowac samemu szukasz vidoetutoriali itp

 

Ksiazke bym Ci polecil w ostatecznosci osobiscie mam jedna i lubie ja czytac jak zasnac nie moge ;)

 

Jedyna ksiazka jaka mi sie przydala to "anatomia dla artystow" najswiezsze wydanie.

 

pozdrawiam i do tutoriali odsylam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności