Jump to content

Ser

Members
 • Posts

  181
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Kraków

Ser's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. to co mnie razi to zbyt ludzkie usta może warto je troche podrasować ;)
 2. no render bardzo pozytywny. trawka bardzo ładna. jedynie ławka jast jakaś dziwna i kosz na smieci miniaturowy - takie pierwsze wrażenie
 3. czarna ksiega animatora - stare ale jare. po przestudiowaniu tej pozycji człowiek inaczej patrzy na świat ;)
 4. Ser

  który zasilacz??

  jesli chodzi o mnie to najwiekszym mankamentem zasilaczy jest halas. dlatego jak bym byl na kupnie to chyba bym sie zdecydowal na tego: TOPOWER TOP-400 P5 EV http://www.angela.pl/index.php?action=TowarPokaz&id_towaru=898
 5. tych programów nie da sie porównać. poprostu służą one do całkowicie innych celów. AutoCAD najtansza i najpopularniejsza wersja oznaczona symbolem LT to nic innego jak współczesna deska kreślarska czyli podstawowe narzędzie konstruktora. wrzucam dla przykładu wykonawczy rysunek techniczny zrobiony w AutoCAD mechanical dla zobrazowania zastosowania tego narzędzia.
 6. jest chyba cos takiego jak system słoneczny. nie pamietam teraz jak go sie wstawia. ustawia sie tam polozenie geograficzne i pore roku.
 7. wlacz GI i juz nie bedzie lewitował, a jak nie ma byc stary to nie pisz w temacie ze jest stary bo to sugeruje ze ma byc zniszczony i zabrudzony.
 8. render jest bardzo nienaturalny i sterylny. obiekt lewituje nad blatem. jak to miał byc fotorealizm to ci nie wyszlo.
 9. przede wszystkim viz ma zintegrowanego autocad-a. wyglada to połączenie autocad-a i maxa ale kazdy z nich jest w pewien sposób obciety.
 10. no piekna robota bardzo orginaly pomysł, chociaz butelka wydaje sie nieco nieporeczna ;) technicznie bardzo dobrze, troche rażą ciemne rogi kadru ale to szczegół.
 11. Ser

  Poly modeling

  połącz obiekty w jedna siatke
 12. Ser

  drgania obiektu

  wstaw w swoja scene jakis obiekt pomocniczy helpers na niego zastosuj noisa a do niego przypnij >linkiem
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy