Skocz do zawartości

Scena 3D: tym razem exterior


SWRSC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hejka!

 

fajnie to wyglada, jedynie nie jestem pewien czy takie "dynamiczne" ustawienie kamery dl;a architektu jest najlepsze. bardzo fajna trawa( jakis displejsment?? )aha, renderowane w?? dziwnie wyglada strona zblurowana a moze nie, nie wiem :) ładnie działa zieleń trawy na dolna czesc budynku. tam sa przejscia pomiedzy tarasami?? wydają sie bardzo wąskie

PoZdRo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

ładne to, trawa to w fotku wstawiona fotka?

wydaje mi sie ze troche za bardzo poleciałes z odbiciami w szybach, az oczy bolą patrzeć. no chyba ze to nie jest normalnie szkło a jakieś ze zwiekszonymi odbiciam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter_muler - co ty gadasz, glow musi być, żeby patetyzmu dodać

meiker - chyba nie masz za dużo z 3d styczności, bo to taka obiegowa opinia, że trzeba do tego mieć strasznie mocnego kompa, problem jest tylko, gdy trzeba rendera w wyższej rozdziałce puścić, ale co szkodzi zostawić komputer na noc włączony, iść na piwo albo do dziewczyny :) Jeżeli już cię czasy interesują, to u mnie zazwyczaj vizke 1,5h męcze w 1280x1024 vray p4 2.8 1GB ram, więc to jakoś strasznie dużo nie jest

SWRSC - (sorry, że ostatni, ale tak jakoś wyszło) materiał tych lamp i śmietników rzeczywiście przydałoby się zmienić i ten cień z lampy jest za mocny (dopiero po 3 renderze zaskoczyłem, że ten zielony flek to cień :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweety - Założeniem wizualizacjacji (równiez) interior był nowoczesny styl i promocja z "rozmachem" wizki maja wisiec na budowie tego pensjonatu i stwierdziliśmy, że dynamiczne ujęcia pozwolą na przykucie oka oglądającego - to coś nowego, zawsze na budowach widzi się wizki ze statycznym ujęciem.

 

meiker - model dostarczony przez projektantów, fakt troszke musiałem w nim namieszcac + będzie on poprawiony, zmienią się troszkę elewacje. Modelowany jest budynek wraz z podłozem, później w PS trawa doklejona oraz niebo. Render trwał od 1,5h do 2h w tej rozdziałce, vRay QMC + LC.

streaker - zmienie cień jak będę renderował poprawki, materiał na lampie zostawiam.

 

Pozdrawiam,

SWRSC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadry rażą i to ostro ;]

 

Nie wiem co to za moda na "dynamiczne ujęcia", Budynek to nie samochod i sie nie porusza (raczek tego w duszy nie ma). Dla mnie krzywe ujęcia to troche chybiona moda na wiklinowe kosze.

 

kiedyś sobie tak analizowałem co daje taki kadr w ujęciach arch ale na nic nie wyszło i raczej jest to zbędne ;) zawroty głowy tylko powoduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności