Skocz do zawartości

Niezawodne konto e-mail


Polik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po wielu, wielu latach w koncu postanowilem zalozyc konto e-mail z wlasnym nick'iem. Niestety troche sie spoznilem bo na wp, onecie czy interii polik'ow to juz od cholery :) wiec szukam jakiegos innego dostawcy. Problem w tym ze mniej znani dostawcy e-mailow moga byc bardziej zawodni i mniej atrakcyjni wiec moze pomozecie mi w wyborze?

 

Pozdrawiam Polik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

podobno na gmail nie ma spammów ... przynajmniej na poczatku jak sie nie zarejestrujesz tam gdzie nei trzeba :> no ale potrzebne jest zaproszenie

 

ja mam emaila od mojego dostawcy neta ... sprawuje sie swietnie i dlugo jeszcze z niego nie zrezygnuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo widzisz tweety i przez takich jak ty nie mam jeszcze konta ;)

 

RA dzieki za zaproszenie ale z tego co widzialem to jest juz polik na Gmail'u bo jak kliknalem na zarejestruj sie wyskoczylo

Hasło i nazwa użytkownika nie pasują do siebie (podano: polik).

wiec Gmail chyba odpada.

 

Jezeli macie jakies inne pomysly to prosze...... :)

 

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

platnymi!!! oszalales? :) poszukiwania byly trudne... przeszukalem onety, wp'ki i inne bardziej znane. wszedzie proponowali login: polik20, polik666 \m/ ale ja dalej szukalem... i ... znalazlem!!! k9.pl tylko tam nie mieli jeszcze polik'a :) mam na tym serwerze juz konto www i sprawuje sie ono niezle wiec mam nadzieje, ze e-mail bedzie rownie dobry. od dzis piszcie na [email protected] :D

 

PS. podobalo mi sie jeszcze [email protected] ale mieli tylko 1 mb przesylki wiec musialem zrezygnowac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności