Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Lampa biurkowa


Spliner

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Miałem chwilę wolnego czasu, więc postanowiłem zrobić taką oto sobie lampkę. efekty możecie obserwować poniżej. Liczę na wasze komentarze. Napewno mi pomogą.

CYA.

 

PS:

Materiały tymczasowe, tło w ostatecznej wersji też bedzie inne(mam zamiar puźniej zrobić z tego scenkę...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam! :D

Model wygląda ok poza samą lampą która jest za płaska i "To coś odstające z kulką na końcu jest za cienkie" ;] Poproszę o render z szarymi materiałami, światłami i cieniami, żeby można było przyjrzeć się modelowi.

Niedawno robiłem podobna lampkę Zapraszam

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również witam, ale na forum juz troche czasu jestem, tylko nie miałem czasu "tworzyć"(szkoła, szkoła, póżniej wyjechałem, itp...).

Kronos>> model poprawiłem, zrobiłem render z szarym materiałem i jedną lampką + cienie.

Tomeus>> j.w.

Junior>> jest oparta na maksymalnej długości tej, którą mam przed sobą :D Jedyna różnica to to, że oryginał ma wcięcia na górze no i kolor(oryginał jest niebieski:D).

 

W załączniku update. Liczę na dalsze komentarze :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, jak skończe wszystkie materiały to domodeluje jeszcze jakieś proste otoczenie (biurko+ coś na nim), dorobie dobre oświetlenie, itp. Komentujcie, i powiedzcie co czeba zmienić, a ja będę sie starał w miare możliwości to poprawić.

To tyle , CYA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności