Skocz do zawartości

problemam poczatkujacy koles


Gość alsababnur

Rekomendowane odpowiedzi

Gość alsababnur

witam ..jestem tu nowy i chcialbym sprobowac sil w tym programie i tu od razu pare pytan. jakie powinienem posiadac programy i do czego ich uzywac aby robic modele ludzi lacznie z twarzami oczywiscie chodzi tu o 3d. w gre moze rownierz wejsc animacja.i jak nazywa sie program ktory wygeneruje np postac ze zdjecia oczywiscie 3d.. a moze sa gdies instrukcje jak sie poslugiwac tymi programami po polsku..czy program fotoszop lub korel moze sie przydac do tworzenia takich obrazow w fotoszopie obrabialem dotychczas tylko zdjecia i nawet nie wiem czy mozna tam robic rysunki od podstaw... dziekuje wszystkim tym ktorzy zechca mi udzielic odpowiedzi na te nurtujace mnie pytania a tych dla ktorych wydaja sie one proste i glupie przepraszam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

lol

 

Programy 3D:

3dsmax

Maya

Lightwave

XSI Softimage

Wings

Z modeller

Blender

i wiele innych...

 

Program generujacy modele 3D ze zdjec... hmm bylo kiedys w niusach, ale watpie zebys byl jakims majetnym filantropem abys mogl sobie na cos takiego pozwolic...

 

Instrukcje po polsku - tutoriale alias samouczki...

 

W fotosklepie zrobisz grafike 2D i to napewno od poczatku do konca...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progamów do grafiki 3D jest wiele: Maya, max, Lightwave Softimage XSI czy darmowy Wings albo Blender.

ktory wygeneruje np postac ze zdjecia oczywiscie 3d

Generujesz Ty sam, program w tym tylko pomaga - nie ma softu, który ma przyciski w stylu: "zrób człowieka", "zrób psa", zrób ładny krajobraz" :)

 

 

Photoshop da sobie radę - oczywiście ważne są Twoje umiejętności

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program ktory wygeneruje postac ze zdjecia hym wiem ;) program zwie się "nauka modelingu w 3dsmax itp." czyt. troche tutoriali i silnej woli a by nie zapomniec o helpie dalej "F1".

a co to jest fotoszop i korel nieznam :) ale przyda ci sie obojetnie jaki program do 2d jak np. photoshop, painter czy paint shop pro i jakie tam jeszcze są milej nauki a i jeszcze jedno temat hym g....o mowi przeczytaj regulamin dowiesz sie wiecej milej lektory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mnie zastanawiało dlaczego nowi ludzie zawsze chcą robić w 3D " ludzi lacznie z twarzami oczywiscie". :D

 

co do programu: był kiedyś zamiennik skanera 3D. na którymś CD od ComputerArts było jego demko: wsadzasz model rysujesz markery na kartce, focisz z każdej strony, potem do programu i voila. LowPoly z masą bugów w siatce ale zawsze to 3D. :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności