Skocz do zawartości

THE lake in THE fog...(PL: Jezioro we mgle)


Gość Caspik

Rekomendowane odpowiedzi

siemka

zamieszczam moje ostanie wypociny (niestety nadal myszka) . Malowanko zajelo mi moze w sumie ze 4h. Jest to jeszcze WIP, bede poprawiac bledy ktore widac juz na pierwszy rzut oka. Oczywiscie nie wyszlo jakbym chcial (tak chyba jest zawsze :() Stawiam sobie za wysokie progi :P. No coz ziarko po ziarnku.... Maluje od niedawna ale wydaje mi sie ze jest coraz lepiej ;]

 

lakemini9kz.jpg

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajna praca :)

 

Moim zdaniem tylko te krzaczki (patyki?) po prawej stronie troche za wyraźne w porównaniu do reszty.

Ale ogólnie bardzo mi się podoba i jestem pod wrażeniem, tym bardziej że robiłeś to za pomocą myszki ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiscie krzaczki po prawej musze troche podszlifowac. Dzieki za komentarze , niedlugo popoprawiam i wrzuce nastepny "render" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mysle (tzn ze sie da cos wiecej z tego wyciagnac) ;] wiec jeszcze nad tym popracuje [ale i tak nie wyjdzie tak jakbym chcial (wiadomo-zawsze tak jest :() ].

Musze sie jeszcze nauczyc troche (tzn WIELE :]...) bo widac Smudge'a za bardzo. ta choina po lewej na skale (hehe jakas taka dziwna mi wyszla) jest jeszcze do dopracowania widac niezaostrzone galezie tzn -widac czasami tylko podklad. Jeszcze sie pobawie troche z oswietleniem i niedlugo cos wrzuce

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To woła o pomstę do nieba! Widzę, że co poniektórzy tutaj, chcą być ultra mega super hiper trendy jazzy i epatują językiem angielskim(trendowiczu czytaj: 'english language'). Ja się modą brzydzę zwłaszcza głupią i kretyńską i dlatego irytują mnie patafiany, które wolą używać 'english language' od ojczystego języka, bo im się durnie wydaje, że lepiej zabrzmi i wypadnie. A jak to wypada to możemy zobaczyć na przykład tutaj u tego jegomościa....

Caspik zapomniałeś o 'the' ! a gdzie to masz wsadzić, to pewnie sam na to wpadniesz poligloto....

Ta praktyka jest tu nagminna. Nawet w spisie działów część jest po angielsku!

Czy ktoś mi powie w końcu , czy to forum jest polsko, czy angielskojęzyczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj koles jak Ciebie to tak cholernie razi to zostaw to dla siebie albo nadmien po cichu ze w tytule jest blad "THE lake in THE fog". Tytuly po angielsku? a co masz z tym jakis problem? Ktos w dziale PKSWWTT(czyt. prace ktore sa w trakcie tworzeni) ostatnio robi "cuisine" co tez jest bledem bo brakuje "la" ale czy ktos sie przyczepil?

 

P.S

 

Przepraszam ze nie uzywalem polskich znakow ale to koliduje z moimi imperatywami i ogolonie rzecz ujmujac latwiej jest mi sie tak wyrazac...

 

Zeby nie bylo ze caly post to OT, to mysle ze te czarne krzczki sa za wyrazne, i woda chyba za mocno odbija jak na taka mgle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papaVader- Co sie czepiasz teraz o tytul? Po to zaczales OT zeby mi robic wywody na temat jez. angielskiego. ??? CO ci nie pasuje w jez. angielskim ,ze robisz taki dramat ze strona jest polska a wiele topic'ow jest o angielskim tytule...Wedlug mnie to chore zwracac uwage na takie szczegoly , ktore nie wnosza nic istotnego do wartosci prezentowanej pracy.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol

papavader--> masz cos z glowa(bo rozumiem ze mozgu nie masz)??

nie rozumiem jaki ty tu widzisz problem?? a czemu sie nie czepisz (skoro jestes taki obronca j.pol) ze wiekszosc nie uzywa polskich znakow?? he??

ps. takie pytanie ile razy spadles w dziecinstwie na glowe??

ps2. jak chcesz podyskutowac to w moim profilu masz moj nr gg (zapraszam) :D

 

a zeby nie bylo ze tylo ot i ot

 

podoba mi sie lewa strona obrazka prawa jakos do mnie nie przemawia(chodzi o czarne krzaczki)....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawilem krzaczki po prawej i podreperowalem wode (ocencie sami czy wyglada lepiej czy gorzej) - widac jeszcze nierowne pociagniecia na lustrze wody, bede musial poprawic bo myszka to chocby sie chcialo to sie nie da

27114554025.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol

papavader--> masz cos z glowa(bo rozumiem ze mozgu nie masz)??

nie rozumiem jaki ty tu widzisz problem?? a czemu sie nie czepisz (skoro jestes taki obronca j.pol) ze wiekszosc nie uzywa polskich znakow?? he??

ps. takie pytanie ile razy spadles w dziecinstwie na glowe??

ps2. jak chcesz podyskutowac to w moim profilu masz moj nr gg (zapraszam) :D

 

a zeby nie bylo ze tylo ot i ot

 

podoba mi sie lewa strona obrazka prawa jakos do mnie nie przemawia(chodzi o czarne krzaczki)....:)

 

słuchaj prostoto...nie czepiam się polskich znaków, bo to jest inny temat zupełnie...

A jeśli twoje kontrargumenty mają wyglądać w ten sposób, że usuiłujesz obrazić swojego rozmówcę, to daruj sobie, po coż sie tak strasznie kompromitować?

Nie sądzisz chyba, że traciłbym czas na dyskusję z kimś , kto zachowuje się w ten sposób. Jak dla mnie to nie istniejesz na tym forum, od tej chwili. Możesz więc nie podejmować próby polemiki ze mną, albo jeśli w jakiś sposób ci to ulży i uleczy twoją małość, to możesz pluć na mnie, pienić się w złościć i wydalać z siebie wszelkie inne wydzieliny. Dla mnie i tak będzie to zauważalne tyle co pięrdnięcie pchły.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papa--> hehehhahahahohoh i tak usuna te posty wiec....

to ty zaczales pierwszy wszystkich obrazac wiec juz wiesz jak sie inni czuja

najlepsze zdanie jakie uslyszalem--> "ak dla mnie to nie istniejesz na tym forum, od tej chwili." poprostu buahahahaha

 

aha i nie rob tu ot !! jakbys nie wiedzial jest tutaj regulamin

 

caspik-->duzo duzo duzo lepiej teraz naprawde ladnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papa: jeśli denerwują cię nazwy topiców to załóż temat : "denerwują mnie anglojęzyczne topiki na max3d.pl" a nie szerz tutaj bezwartościowej dyskusji.

Jesli chodzi o spis działów to nazewnictwo jest ogólnie przyjęte tak i na polskich jak i na zagranicznych forach, więc masz małe szanse na zmiany.

Zaś co do reszty Twojej wypowiedzi: każdy może nazwać swój wątek jak chce, byle by bylo wiadomo o co chodzi. Jeśli jutro nazwę jakiś wątek "Scena 3d: OMA OPA und FLOCKI" to nic ci do tego.

Co do Twojego pytania:

Jest to forum polskojęzyczne ale zważ na to że ciężko by było przetłumaczyć: "Subdyvision Poly Modelling"

A używanie słów w stylu "durnie", "patafiany" robi z Ciebie krzykacza próbującego jakoś zaistnieć na forum.

KONIEC OT

 

Caspik: Krzaki nadal strasznie mocno się wyróżniają. ogólnie to kadr mi nie pasuje. jakoś bardziej przemawia do mnie szeroki poziom niż wąski pion. Chyba nie namotałem?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra z tymi durniami przesadziłem, przepraszam.

Co do 'Subdyvision Poly Modelling' to raczej nie mądre byłoby to tłumaczyć, to tak jak tłumaczyć 'hamburgera'.

Mnie tylko chodzi o nadużywanie angielszczyzny w bezsensowny i bezmyslny sposób. Te wszystkie wtrącenia, zastępowanie polskich słów angielskimi itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o te czarne, ale jednak może już to zostaw - jest dobrze ;)

A skała po lewej, jak -Pa6LO- napisał, jest może troche nieczytelna, ale jak tytuł wskazuje ma to być jezioro we mgle więc nie powinno być jakoś bardzo czytelne.

Dla mnie ta praca wygląda bardzo dobrze :)

Ale sam musisz zadecydować czy chcesz coś jeszcze poprawić...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego proponuję Ci założenie nowego wątku w Wolnych Dyskusjach na temat anglojęzycznych słów na polskojęzycznych forach. A tak robimy szambo z wątku Caspika.

 

Tweety jak sam widzisz, nie ma sensu zamieszczac nowego wątku, bo cała reszta jest ślepa na tzw. 'higienę języka' , a ja nie bdę naprawiał świata na siłę. Koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności