Skocz do zawartości

[postać] mucha ;)[update]


lobo

Rekomendowane odpowiedzi

witam,dawno mnie nie bylo,majac chwilke czasu od nauki(sesja mnie zabije) postanowilem wymodelowac takie oto cos....wiem wiem wszyscy sie juz smieja:Pprosze panstwa to mucha(narazie jej glowa)w zamierzeniu ma to byc smieszna postac w stylu komiksowym.jak narazie cos ponad godzinke pracy nad sama glowa,reszta zajme sie pozniej(czyli niewiem kiedy ale muche obiecuje skonczyc):)zalanczam obrazek i siateczke.prosze o wytkniecia bledow ew jakies sugestie.

__________________________________________________________________

maly update...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hehe, muszka jaka jest każdy widzi, jest cool, jak tak dalej pujdzie, to bedzie jeszcze lepiej... nie wiem czy muchy mają czułki, nie przyglądałem sie, ale nawet jeśli nie maja, to te mogą zostać... powodzenia...

PS. Zrób potem jakąś fajną animke... Bedzie konkurencja dla C. Froga :D Najlepiej jakiś teledysk :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malutki update

male przymiarki na "cialo",probowalem wymodelowac tak zeby byla gruba i nie wyszlo zbyt ciekawie ale chyba jednak wroce do tej koncepcji pozniej,skrzydelka

probowalem zrobic przy pomocy clothfx tak zeby wygladaly na wyjatkowo pomiete:Pno ale cloth sie zbuntowal przeciwko mnie i cos nie wyszlo wiec wrzucilem tylko takie proste..mucha zapoznala sie juz ze swoim towarzyszem bipedem i jest wstepnie zringowana ale niezbyt dokladnie,pozatym nie wykluczam jeszcze paru zmian w modelu wiec i tak pewnie bede musial od nowa bipa lanczyc z caloscia,:/dzieki za wszystkie komentarze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności