Skocz do zawartości

T-800


HEKTOR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

 

 

W wolnym czasie nabazgrałem taki endoszkielet T-800. Jest to mój pierwszy większy skok na malowanie rzeczy mechanicznych, wcześniej malowałem zębatki, aby trochę wyczuć sprawę. Ogólnie mnie się praca nie podoba, zależy mi na waszej ocenie, o perspektywę i takie tam. Po drugie chciałem sprawdzić jak się maluje ednoszkielet bo chciałem szarpnąć się na całego terminatora, jednak zastanawiam się czy to ma sens rysowanie czegoś takiego, te prace są takie zimne i bez przekazu. Może to śmieszne ale chciałem aby ten endoszkielet wyglądał na zamyślonego :).

 

 

 

Pozdrawiam!

 

 

 

Mała rozdzielczość :

 

http://www.tibik.nazwa.pl/Grafika/Prace/2D/endo7mini.jpg

 

Normalna rozdzielczość :

 

http://www.tibik.nazwa.pl/Grafika/Prace/2D/endo7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

hektor no żadzisz...jak ktoś będzie mi marudził "łe ja nie umiem rysować nie mam zdolnosci" to go odeśle do ciebie zeby zobaczył twoje wcześniejsze i obecne prace....co prawda ta praca jest przerysowana z referki ale to i tak doskonale ci wyszło....przez rozmazywanie jest brzydki efekt nierównej lini....i wurównaj niektóre linie te które stykają się z białym tłem(przynajmniej nad wyrównymwaniem ich popracuj) wtedy będzie jeszcze lepiej:) bravo

 

rysuj całego...nie każda praca musi miec przekaz...narysowany samochód nie ma przekazu ani robot ani leżący pet...kończ całego albo rysuj co innego...nad przekazem się jeszcze nie zastanawiaj a jedynie nad wspaniałą formą...kiedy żeczy techniczne będziesz miał opanowane to z łatwością będziesz potem myślał o tym co przekazać i nie będziesz się już tak martwił samym wykonaniem tego co chcesz przekazać;) powodzenia

 

ps:też rysowałem t-800 :D ale ołówkiem i pod koniec podstawówki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

Xeav -> dzięki

 

Pa6LO – Dzięki za słowa uznania. Jednak praca nie jest przerysowana z referki, ale miło że tak sądzisz, nie powiem że nie korzystałem z referencji bo chyba nie możliwe, jednak przerysowanie – przekalkowanie nie dało by mi satysfakcji. Z referencji najbardziej korzystałem przy budowie, korpusu (a raczej jego góry). To rozmazywanie to wina tego że to przyzwyczajenie z rysowanie twarzy, nie potrafię inaczej, ja tylko tak maluję, prostych linii nie potrafię rysować, to przyznaję bez bicia, raz próbowałem namalować strych i domek, normalnie masakra, ale jeszcze rozpracuję to jak malować proste linie. Najbardziej mi chyba nie wyszła ta czaszka bo tutaj korzystałem najmniej referencji, no i ten nos, nie potrafię malować takich rzeczy.

 

 

Pozdrawiam i cieszę się że wam się podobają te bazgroły chociaż troche!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności