Skocz do zawartości

[scena] Taki pokoik(trening z vray)


boggoo

Rekomendowane odpowiedzi

Elo, wystawiłem to bo trenuje z vrayem i chciałbym wiedzieć czy światło dobrze wyszło. Tylko o to mi chodzi, wiem że będziecie się pewnie czepiać proporcji, aleja to tak na szybko bo chciałem tylko sprawdzić jaki render mi wyjdzie:) Chciałbym jakby co dokończyć tą pracę, zrobić jeszcze inne elementy. Nie jestem jeszcze dobry w modelowaniu, ale się to narazie wytnie. Pewnie powiecie, że nogi od stołu są za grube, zgodzę się zwami, ale to tak jak mówiłem wcześniej:) Powiedzcie mi czemu tam gdzie powinny być okna jest takie białe i czemu mógł mi się ten balkon taki jasny zrobić, bo jak ustawiałem światło to żadne znich nie jest nakierowane tak by oświetlało balkon od wewnętrzej strony. Będę musiał kupić sobie chyba nowego kompa, bo zdecydowanie za długo taką scenę mi renderuje(tą akurat renderowało mi 4,5godz, jestem ciekaw co będzie jak dam więcej elementów), bo ten na którym robie to od brata, więc nie mogę zapuszczać kompa na cały dzień by renderował. Parametrykompa brata: 1,3GHz Duron, 256MB RAM, GeForce 4 MX 440.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności