Skocz do zawartości

Programy wspomagające Pobieranie


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie dotyczące programów wspomagających pobieranie z netu. Otuz szukam aplikacji która integrowała się z Operą no i oczywiście działała porządnie. Ja sam sprawdzałem już 6 takich programików i albo sa do kitu albo sa płatne albo ich twórcy nie słyszeli o Operze. Może wy kozystacie z czegoś fajnego.

Pozdtrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Też maiałem flashget'a ale do Opery go połączyć do koszmar, (przynajmniej dla mnie) miałem MassDownlandera i to był zarąbisty program ale po 20 dniach poprosił mnie o zapłacenie 30$:| Teraz wgrałem LeechGet ale to gówno też powinno działac na operze (po wgraniu plug-inu) ale nie działa...a mnie juz krew zalewa....ile można odinstalowywać i insalować nowe programy? Skoro Opera jest taka popularna to czemu są takie problemy z programami tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz ten adres moze ci pomorze http://my.opera.com/polski/forums/

 

a to znalazlem na tej stronie http://www.mojaopera.idu.pl/konfiguracja.html

 

Opera posiada w sobie moduł ściągania plików, który obsługuje wznawianie. Jeżeli jednak będziesz korzystał z programów ściągających pliki (np. GetRight) i chcesz ściągać pliki nimi możesz wykonać to co jest napisane poniżej. Będzie wygodniej.

Otwórz Preferencje - Typy plików odznacz Pokazuj pliki obsługiwane przez Operę i wpisz rozszerzenie jakiegoś pliku (mp3, zip, avi...) Gdy pojawi się na liście dany rodzaj pliku kliknij 2 razy na niego i wybierz Otwórz za pomocą innej aplikacji i wybierz GetRighta (albo jakiś inny program). Od teraz przy ściąganiu uruchomi się GetRight. Podobnie powinieś zrobić z innymi rozszerzeniami. Wtyczka do GetRighta nie będzie wtedy potrzebna.

 

 

pozdr...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstract dzięki za linki i podpowiedź...

Wracając do tematu....aplikacja którą mam aktualnie czyli ten LeechGet co prawda jakoś go zaprzyjaźniłem z operą ale....w życiu nie wiedziałem programu który by sie dłużej włanczał...chcąc coś pobrać usiałem czekać 3 min. aż wyskoczyło okienko pobierania (?!?!) Czemu to wszystko jest takie skomplikowane:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie...

Wgrałem sobie Free Download Menager i powinien on integrować z Operą od wersji 5.x. do 8.x. Ja posiadam Wersje 8.0 a mimo to nie chce mi się połączyć. Może ktoś kożysta z tego softu i wie o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności