Skocz do zawartości

Budowa siatki obiektu


vito

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie do wszystkich chcących mi pomóc.

Otóż chciałbym zdobyć informację w którym z programów łatwiej zbudować siatkę obiektu architektonicznego (budynku) w LightWavie czy w 3DS MAXie ?

Jakie jest ogólne przeznaczenie obu tych programów? W którym z nich łatwiej projektować np domy?

Mam nadzieję że graficy, którzy zaglądają tutaj na forum będą mogli mi te sprawy przybliżyć.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

LightWavie nie widziałem na oczy ... ale jakie jest przeznacznie 3ds max? Eeee ... Tworzenie grafik 3D? ... czyli co się tylko da jeśli chodzi o 3D ... jedni robią domy inni filmy animowane, inni jakieś obrazki, a inni to co im wyobraźnia powie bo można w tym cacku zrobić wszystko jeśli chodzi o 3D! NO BA! 3ds max ma specjalne funkcje pomagające architektom :P ... gotowe schodki, okna i drzwi (może coś jeszcze, nie pamiętam :P ) ... specjalne narzędzie do robienia ścian ... blablabla ... :P ... wracając do LightWavie o którym nie mam pojęcia - jeśli podobnie jak maxiu jest ogólnie do 3D no to ... eee ... xeav prawda Ci powie :) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie, że łatwiej będzie w 3ds bo:

- jest prostrzy w obsłudze (choć to temat tabu, bo znajdzie się taki co nauczy się szybciej lightwave obsługiwać)

- bardzo łatwo robi się ściany na splineach

- jest więcej tutoriali do niego

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności