Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Czołg (improwizacja - for fun)


Sargoth

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Postanowilem w koncu skonczyc przerabiac tylko tutoriale i splodzic cos wlasnego :P

 

Tak do konca nie jestem pewien co z tego wyjdzie, poczatkowo mial to byc czolg w stylu wspolczesnym ale moze wyjdzie przebajerowane warhammerowe 'cos' ;)

 

Jako ze jestem bardzo poczatkujacy bede wdzieczne za wszelkie sugestie, pomysly, krytyke itp :)

 

zdrowko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja też. Bardzo mnie zastanawia, ile dział tam będzie... Wiesz, co zrób może na dachu czołgu jakiś karabinek maszynowy... Co ty na to? Albo może jakąś wyżutnie rakiet ;P może dodaj coś, żeby ten czołg wyglądał agresywnie. W każdym razie coś mi mówi, że jak sie przyłożysz to będzie jedna z najfajniejszych pracek na forum i jeden z najlepszych WIP'ów. Pozdrawiam i życzę powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miwt: dzieki :) przyda sie

 

mintrill: ja rowniez jestem ciekaw co z tego wyjdzie :P

 

Koniu_1990: dzieki ;) chociaz nie jestem pewien czy najlepsza :P zwazywszy ze dopiero zaczynam bawic sie w 3D, pewnie popelnie mnostwo bledow :] a najwiekszy hardcore zacznie sie przy przygotowywaniu siatki do photoshopa :P

 

Avenger: sie zobaczy :P co masz na mysli piszac 'trojkatne gasienice'? :> jakos tego nie widze

 

pozniej moze wrzuce jakis update :P

 

 

edit: maly update :P

 

pojazd_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Moim zdaniem to szalejesz z tym działem, ale jak ma to być odjechany czołguś to oby tak dalej ;) Dodaj z boku jakąś osłonkę na gąsienice... Myślę, że może wyjść fajnie gdybyś dał jakiś właz na górze :) Z boku możesz dać jakiś karabinek maszynowy :) będzie dobrze ;) Trzymaj sie i życzę powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drobny update

-dodane gasienice (proste i biedne bo niestety ogranicza mnie kiepska karta graficzna :/)

-dodana oslonka

-wywalilem pare drobiazgow

-wywalilem zbedne vertexy, linie itp

 

generalnie chcialbym jeszcze duzo zrobic ale chyba pomalu bede wykanczal (czytaj: dodawal drobne szczegoly) gdyz maszyna mi sie buntuje

 

scenki raczej nie bede robil (z w/w powodu) wiec sa 2 koncepcje na podloze

-albo jakis zwykly matowy material (powiedzmy beż :P) zeby na co mial padac cien

-albo bialy material lekko odbijajacy obiekt (bede wdzieczny za jakies porady jak takie cos uzyskac)

 

przy okazji mam pytanie w zwiazku z powyzszym, wystarczy zwykly spline czy lepiej obiekt umiescic w duzym box'ie?

 

 

pojazd_06.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności