Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Landrover SAS


sysol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów. Wrzucam model, nad którym ostatnio pracowałem. Jest to wojskowa wersja landrovera używana w walkach pustynnych na frontach II wojny światowej i po niej. Jest do zrobienia jeszcze dużo szczegółów i może jakaś scena... Narazie wrzucam tyle ile mam bo z czasem coraz ciężej więc i kolejne uploady mogą być dość nieregularne. Licze na konstruktywna krytyke i może jakieś oceny... Pozdrawiam....

1.

sas1.jpg

2.

sas2.jpg

3.

sas3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie ma co krytykować!!! Oby tak dalej!!! Mam pytanko sysol-długo robiłeś ten pojaździk zanim doprowadziłeś go do tego stanu??? [Pytam, bo sam zamierzam coś podobnego zacząć robić]... W każdym razie życzę powodzenia i mam nadzieję, żę Ci wyjdzie ;) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy długo hmmm w sumie może 5 dni by wyszło robie tak jak mam wolny czas a z tym teraz bardzo trudno...PRACA UCZELNIA brak kompa mojego na stancji a na laptopie nie dam rady sobie popracowac nie widac nawet vertexow hehe... A TY jaki model masz zamiar wziąść ?? bo z tym landem jest tyle problem, że mało jest do niego fotek i są w małej rozdzielczości więc ciężko dojżeć jakie kolwiek szczegóły więc robie na czuja starając się, żeby było mniej więcej zgodne z oryginałem... Pozdrawiam, dzięki za C&C i powodzenia życze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie.... nauka, praca, nauka, praca i mało czasu na grafike 3d ale to się zmieni bo od następnego semestru specjalność na studiach GRAFIKA I ANIMACJA KOMPUTEROWA :] więc będzie fajnie . Narazie wrzucam odkurzony model landrovera dodałem kilka szczegółów i zbliżam się z tym ku końcowi jeszcze parę dodatków i tekstury jakieś pustynne pewnie. Ma ktoś może jakieś tutki co do tworzenia kamuflażu pustynnego ??:> Pozdrawiam......

 

sas5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzięki za komenty i za potwierdzenie, że mój wybór był trafny kierownice oczywiście troszkę odchudze macie racje wygląda za grubo zrobie to wieczorem i może dorzuce jeszcze kilka dodatków choć moj komp odmawia już współpracy nad tym modelem Pozdrawiam !! ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności