Skocz do zawartości

Kobieta wiążąca buty


BeLiAL

Rekomendowane odpowiedzi

Nonsensowna nazwa tematu, nieprawdaż? :D

2005-10-10-chair.jpg

Tak tak, wiem, tandeta jakich mało, ale przecież ktoś musi zarzucać forum takimi śmieciami :)

A i bardzo chętnie usłysze jakieś porady... mimo iż wkrótce zamierzam już z nowym stylem wystartować... ale narazie cicho bo to tajemnica ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam!

Nio mnie się styl podoba, ale fajnie by było jak by krzesło i ta pani rzucała jakiś cień na ścianę i podłogę. Na organice się nie znam, ale jak się tak patrzy to ona na kobietę wygląda.

Pozdrawiam a od zaśmiecania forum to ja już jestem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się nie podoba i do tego nudne to dla mnie bardzo. wszystko robisz "na jedno kopyto", prace różnią się tylko pozycją postaci. nie widać jakiegoś rozwoju, poszukiwania nowych dróg, kombinowania. i najmniej ważna dla ciebie informacja (bo niby po co miałoby cię to obchodzić) , to styl owy mi się nie podoba w ogóle he he. ale pomyśl o tym powyższym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grim666: powiedz mi coś czegoś nie wiem... a i mi mój styl się nie podoba, ale co zrobić...

 

(bo niby po co miałoby cię to obchodzić)
hmm, a to brzmi trochę tak jakbym gdzieś mówił że jestem alfą i omegą, a przecież każdy kto widział chociaż jedną pracę która wymęczyłem wie, że tak nie jest :) i szybko się ten stan nie zmieni I odrazu mówie, tak, obchodzą mnie opinie, bo przecież nikt (no prawie nikt) nie tworzy dla siebie tylko dla innych i to co sobie autor mysli o swoim dziele jest zupelnie nieistotne.

 

A i żeby nie było to obiecuje (i obietnicy dotrzymam), że wstrzymuje na czas nieokreślony (min. do konca roku) produkcje takich pierduł jak powyższa i zajmuje się poszukiwaniami (aka speedami).

 

Thnx za głos, nawet jeśli jest na NIE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności