Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Robot


P4VV37

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nieładne, sorry... dodaj jakieś śrubki, elementy dodatkowe, kabelki ładne oświetlenie, lepsze materiały (ale przecież one są z FriDi Kingdom's Matierial Pak!). ciekawe otoczenie... i jakąś scenkę, bo robot sam się nie obroni, w przeciwieństwie do np. samochodu czy czołgu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co tu ciezko stwierdzic czy cos sie nadaje do finalnych prac czy nie, niby jest skonczone(autor tak uwaza) wiec sie nadaje. Nieporozumieniem by bylo gdyby zamieszczane tutaj prace byly tlyko i wylacznie doskonale wymodelowane i fotorealistyczne, bo to nie o to chodzi przecierz. Do kazdej pracy moznaby sie przyczepic ze cos jest nie tak, teoretycznie uzytkownicy forum i nie ale jakis inzynier w polowie z tych samochodow by powytykal karygodne jego zdaniem bledy. Ja tam wierze ze przyjdzie czas gdy P4VV37 bedzie smial sie z tego modelu, bo kazdy ma przecierz swoje porzadki i nie nalezy sie ich wypierac. Ahhwogle to nie wiem czemu ja to pisze, jest tak puzno, mialem sie uczyc i wogle, ale coz jak sprawa wazna to nalezy sie wypowiedziec :).

POWODZENIA !! :) trzymam kciuki za Twoje kolejne prace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności