Skocz do zawartości

Hair and Fur.....:/3ds 8


Tomek Kosiorek

Rekomendowane odpowiedzi

Ano tak: nie moge sobie poradzic z wloskami w 3ds max 8-mianowicie co bym nie zrobil(obciął, skrócił, zmniejszyl ilosc włoskow) wyskakuje mi mental ray...bla bla...cannot alocate 524000 bytes(ta ilość sie nie zmienia). Chce renderowac w MR prim i w mental rayu(na tym mi zalezy)-tak wiec moze ktoś pomoże? Aha -mam 4gig virtualne i 2 gig ramu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy to pomoze, ale w "Hair and Fur render effect", w "Hair Rendering Options group" musis zaznaczyć "MR prim" w polu "hairs", w helpie jest napisane: "MR prim: Hair is generated by a procedural mental ray shader that generates mental ray curve primitives directly into the mental ray rendering stream at render time."

Pozdrawiam

SWRSC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może jest to problem sprzętu - alt to trzeba w jakiś sposób wykluczyć - czy ww. problem pojawia Ci się jedynie przy tej jednej scenie czy występuje ogólnie dla bardziej złożonego futerka, jesli scena nie jest aż tak wielka to możesz mi przesłać na ftp i spróbuje u siebie - wchodzi w grę oczywiście max 8 standardowy mental. - aa - czy błąd pojawia się niezależnie od rozmiarów renderu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności