Skocz do zawartości

Zaslianie w Mp3-player'ach


Polik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Juz od dlugiego czasu nosze sie z zamiarem kupna jakiegos odtwarzacza mp3. Jesli chodzi o pamiec/rozmiary to wiadomo im wiecej/mniej tym lepiej. Problem mam z zasialniem. Mam aparat cyfrowy i wiem, ze na zwyklych bateriach praktycznie nie mozna pracowac i tego sie boje w odtwarzaczach. W ofertach mp3-player'ow pisza "zasialanie: bateria AAA" czy to znaczy ze akumulatorek AAA juz nie bedzie dzialal? Bo jezeli tak to wedlug mnie to juz jest badziewny sprzet. Dlatego szukalbym raczej takich z akumulatorkami. A moze sie myle i wszystkie playery "obsluguja" akumulatorki? Wy pewnie macie jakies playery wiec moze podzielicie sie opiniami na temat zasilania takowych? :) Jak dlugo graja? Na jakich bateriach? Czy zaslianie zwyklymi bateriami jest (tak jak mi se wydaje) beznadziejne? Wszelkie komentarze mile widziane!!!

 

Z gory dzieki za pomoc!!!!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja mam Creativa cos tam cos tam 256 mb zasilany AAA, ostatnio na wycieczce wytrzymał dwa dni grania bez przerwy - dosłownie bez przerwy, jesli nie ja to np w autobusie słuchał ktoś inny, of course prócz nocy-kiedy każdy sapł. Reasumując wytrzymał jakies 25-28 h grania na zwykłych alkaicznych AAA - nie wiem czy Cie to zadowala, mnie owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obaw... akumulatorki pojda :) Akumulatorek mozesz nawet wlozyc do budzika (bedzie chulal jak szalony) :)

 

Jesli chodzi o mnie, kupilem w Lublinie w Eclerku MP3 Player Zoltrix 128 MB i niestety okazal sie wadliwy, gdyz czy na nowych baterial alkaicznych, czy na nowo naladowanych akumulatorakch, MP3 Player wylanczal sie po okolo 30 min a potem co pare minut. Wymienilem go na ten sam model, ale nowy... i znow to samo :) nie wiem czy mam takiego pecha, czy trafilem na wadliwa serie ? Czy moze ja cos zle robie?

 

Ogolnie mowiac Mp3 Player Zoltrix sa chwalone (tanie i graja), wiec chyba ja mialem pecha. Ale proponuje Ci zainwestowac moze w cos lepszego, jesli fundusze Ci na to pozwalaja :) Mimo to moze wypowie sie ktos kto bardziej siedzi w tym temacie, gdyz jam jest amator w tych sprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno kupiłem SlimP3 na allegro (nowy, z gwarancją, opakowaniem i wogle). 512 mb + radio + dyktafon za ok. 230 zł (z przesyłką). Działa bezawaryjnie, czasem go wykorzystuję jako dyskietkę :) Nie miałem z nim do tej pory problemów. Na dołączonym akumulatorku AAA działa kilka dni (dziennie go wykorzystuję przez ok. 1 - 2 h). Podobno te odtwarzacze były chwalone w jakiejś prasie, ale nie pamiętam gdzie... W każdym razie - polecam. Po szczegóły - tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w domu odtwarzacz Daewoo niestety z wbudowanym akumulatorem. Ale z powodzeniem mozesz kupic sobie do takie MuVo 2 male akumulatorki AAA i ladowarke i zawsze bedziesz sluchac. Z doswiadczenia wiem ze te akumulatory wytrzymuja tydzien (do szkoly, w szkole, po szkole).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Creative Muvo N200, działa na 1xAAA, kupiłem sobie oczywiście akumulatorki bo mialem ładowarkę. Producent podał, że na jednej baterii pownien 15h działać, nie mierzyłem tego, ale zazwyczaj starcza mi tak na tydzień takiego umiarkowanego słuchania. Wbudowane akumulatory w playerach są moim zdaniem zaletą ale tylko jeśli można je ładować podpinając do nich ładowarkę a nie przez komputer jak to w wielu przypadkach jest, sądzę, że takie rozwiązanie jest bez sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Creative MuVo TX FM i na akumulatorku (Energizera: ladowarka+2xAAA) smiga dosc dlugo, nie warto kupowac zwyklych alkaicznych bat. bo sie kasy nawydajesz

podobnie jak wczesniej - dziala okolo tydzien przy dosc dlugim czasie sluchania ( dziennie - 2 godziny w pociagu + nudne wyklady -)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Dzieki za tyle odpowiedzi! Czyli z tego wynika ze najlepiej kupic akumulatorki i powinno byc gut. Chce uzywac playera wlasnie w pociagu i na nudnych wykaladch podobnie jak prawie wszyscy tutaj :) Planuje wydac tak ze 400 zl na tego playera. Tylko bede musial sie w tym zmiescic z ladowarka i ewentualnie akumulatorkami (jezeli nie beda dolaczone do zestawu) czyli palyera kupie gdzies za 350 zl. Ciezki wybor bo jest tego naprawde duuuuuzo.

 

Pozdrawiam i dzieki za wszystkie posty!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ladowarke kup jakas porzadna, zwroc uwage do jakiego rodzaju baterii jest przeznaczona - NiMH i NiCd (choc chyba teraz wszystkie juz takie robia); ja swoja kupowalem za 90 zl i jest o tyle dobra ze sama rozladowuje do konca baterie i po zakonczeniu ladowania sama sie wylacza, a akumulatorek mam NiMH o pojemnosci 850 mAh (zdaje sie najwieksza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności