Skocz do zawartości

portret :]


maciekG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

co bym nie napisał to zrzędzę hehe:

 

1. niesymetryczne i chodzi o geometrię (nos, !!brwi!!), a nie np. o cienie... w ogole lewa strona leci jakos nienaturalnie w dół

2. oczy, tak na oko ;) ciut za małe i zbyt rozstrzelone

3. usta moglby miec lepszy kształt

4. żuchwa ech

 

take it easy, przyjmij mnie z jakąś tam życzliwością ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z symetrią można sobie poradzić w bardzo prosty sposób: utworzyć warstwę na której robi się linie na osi twarzy, najlepiej jakimś rzucającym się w oczy kolorem (np czerwony), może to być kreska na grubość nosa, wtedy będzie widać jak na dłoni różnice z lewej i prawej strony. Oczy powinny być nieco większe (tak kapeńke); dobrą odległością między oczami będzie taka odległość, żeby zmieściło się miedzy nimi 3 oko (tak mniej więcej), zresztą możesz zmierzyć w lusterku czy mam racje (bo pewien nie jestem ;). I nie poddawaj się, jeszcze można troche podłubać i wyjdzie arcydzieło na miare Lindy B :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dreamdealer pewnie ze z zyczliwoscia, lewa strona (jej prawa w sensie) jest celowo opuszczona, tak na refce bylo tylko pewnie reszta twarzy jest za malo pochylona np nos :], zreszta kto ma symetryczna twarz :p ?

Belial z tymi oczami to ja wiem w teorii ze ma sie trzecie miescic, tylko mi przy rysowaniu nie wychodzi

a o lindzie to prosze cie nie wspominaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką jedną dziwną metode zobaczenia co jest nie tak na rysunku. Metoda ta jest bardzo prosta i może jej używać tylko ten kto rysuje\maluje uw rysunek\obraz. A mianowićie wystarczy zrobić mirrora obrazkowi i (przynajmniej mi to pomaga) odrazu widać co z rysunkiem jest nie tak. Oczywiście metoda ta na innych może nie dzałać bo jak już mówiłem że to jest dziwna metoda. Po zmirrorowaniu rysunku odrazu zyskujecie na świeżości odbioru obrazka. Rzucają sie błędy których na początku nie widzeliście.

A co do portretu to.... hmmm....

Wszysko było by dobrze gdyy ta pani nie gapiła by sie na mnie przez cały czas. Czyt. oczy muszą zyskać troche życia. Bo narazie to są takie niejakie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności