Skocz do zawartości

Dama z gronostajem


RA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Nie pokazywalem sie wczesniej w dziale 2D, bo tabletowanie mi nie idzie, a skanera nie mam. Ale jakos udalo mi sie cos zeskanowac. Co to za obraz pewnie kazdy wie. Nabazgralem to w podstawowce (6 klasa) olowkiem z bardzo ciemnej i niewielkiej referki, co widac porownujac moja "kopie" z oryginalem.

Teraz w PS'ie przyciemnilem tlo, bo strasznie bylo widac pociagniecia olowka.

 

 

damazlasiczkaspreparowana0kx.jpg

 

C&C mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

co do pociagniec olowka w skanerze to znam ten bol..wlasnie skanuje pracki ktore zamierzam niedlugo umiescic na forum i mam to samo:(...a tak po za tym pierwszy raz cie tu widze:D...jak sam zaznaczyles ...troche nie wiem jak cie oceniac skoro mowisz ze pracka jest z 6 klasy...bo ja w 6 klasi ebym tak nie narysowal wiec jak na tamte lata fajna...ale jesli mialbym oceniac prace pod wzgledem juz jakby bardziej dojrzalym...to za ciemne tlo w stosunku do postaci ...ktora w stosunku do tla jest narysowana zbyt jasno...kreska tez mi za bardzo nie lezy ale ja juz mam takie zboczenie:)...a wiesz co jest godne podziwu?...ze postanowiles zrobic kopie tak znanego obrazu i praktycznie jesi chodzi o proporcje i ksztalt lasiczki...to bardzo fajnie wyszlo...moze sie przelamiesz i zaczniesz tez w 2d teraz dzialac?:D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności