Skocz do zawartości

jaki laptop wybrac, jak kto wie, niech pomoze :)


dyonizoss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś czasu noszę sie z zamiarem zakupu laptopa. Jednak problem polega na tym, ze nie znam sie za bardzo, a od czytania opisów to już głowa mnie napierdziela. Jeżeli ktoś mogłby wyjasnić np co oznacza w kartach graficznych pamiec dynamiczna, przydzielana, jaką najlepiej wybrać, jaki procek ( AMD czy Intel) itd.. bede bardzo wdzieczny.Czy np ten wybór byłby ok??:

 

http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&ID=3424&katid=48&grupa=411

 

Z góry dzieki

PoZdRo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

juz kilka osob o to pytalo :) moglbys roszyc myszka i poszukac . I ja bede bronil jak zwykle stacjonarnych kompoterow , jesi masz tyle kasy zeby sobie kupic lapotpa to zamiast niego kup sobie jakas rakiete oparta na dwuprocesorowce, dobrej karcie graficznej etc. Wiem ze teraz laptop to taki bajer , ale jeszcze raz powtazam jak niemusisz niekupuj :] strata kasy , chyba ze mieszkasz w mieszkanku 2X2 i niemasz miejsca na takowa rakiete lub ciagle gdzies podrozojesz albo chcesz na pradzie zaoszczedzic :P ,bo w przeciwnym wypadku po co ci bylby laptop :).W tym laptopie co podales niepodoba mi sie tylko grafa ona ma ledwo 4 potoki wiec chyba troszke slabawa jak do maxa.Pozatym jak juz chcesz lapotpa to z tych nowszych opartych na technologi centrino , bo jesli myslisz o podrozwoaniu z tym modelem to zadlugo ci niepopracuje :) jak do renderowania tez troche malo ramu. Niewiem do czego bedzie jego uzywal wiec wybor nalezy do ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka. dzieki za rply. a wiec laptopa potrzebuję na wyjazd na stypendium, poza tym studiuję stosunkowo daleko od chaty, w domu pojawiam sie przecietnie raz na miesiąć i zawsze zwoże ze sobą kompa, bo zawsze musze coś robić, wiec laptop jest w tym wypadku chyba dobrym rozwiązaniem, napewno poręczniejszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak ;) nie wazne do czego kupujesz tego laptopa ale moim zdaniem oddzielna karta grafiki to podstawa. Reszta jest juz mniej istotna, napewno nie wzial bym laptopa z prockiem amd, poniewaz wydaje mi sie ze jest on mniej pewny niz intel, moze ujme to tak intel ma wieksze doswiadczenie w tej branzy, nawet jakis 2man w sklepie mi mowil tez cos w ten desen.

Jezeli chcesz laptopka do wszystkiego po trochu to musisz przygotowac 5 k ;)

 

Ja jestem posiadaczem laptopka Aristo i jest to jedyny komp z ktorego do tej pory jestem zadowolony i nie mam zastrzezen. Siedzi w nim :

1.6 intel centek, 1 gb ramsku , 60 gb hdd , ati mobility 9700 256 mb ram

http://www.comes.com.pl powinienes tam znalesc cos fajnego w dosc przystepnych cenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności