Skocz do zawartości

se W800 - jak zrobic napisy??


himek

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o opinie - i podpowiedzi co do zmian. Oczywiscie mile widziany konkretny opis - udoskonalen:) Praca po 1 dniu roboty - materialy wstepnie przygotowane, ale mam problem z napisami(naklejanymi i wkleslymi) na telefonie - mile widziane porady - dziekuje i prosze o wyrozumialosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

czytalem - ale zalezy mi na wytloczonych napisach :) - poczytam, zobacze :) co do nazwy watku - to jedna z mioch pierwszych prac(hehehe - powiedzmy szkoleniowa) i z kolejnymi odslonami postaram sie byc bardziej kreatywny jesli chodzi o tematy postow :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawny temat to - Obiekt 3D: Sony Ericsson W800

 

Nie napisales nic o zgodnosci formy napisow z oryginalem, jesli chcesz zachowac dosc wierna zgodnosc to odwiedz strone The Brand Of The World sa tam zamieszone loga Sony Ericsson w postaci plikow EPS lub AI.

 

http://www.brandsoftheworld.com/search/?action=1&text=sony+ericsson

 

Osobiscie uzywam Maya jednak mysle ze w 3ds ta metode tez mozna wykorzystac. Tak wiec majac juz sciagniete logo producenta w postaci vektora mozna je zaimportowac do 3ds ktore to przedstawi je w formie krzywych, teraz tylko wystarczy uzyc funkcji bevel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak - co do tematu to juz zostalem skarcony:P jesli chodzi o ksztalt napisu to moge sobie go sam wymodelowac lub uzyc tekstu ktory skonwertuje do poly - ale boleanem jakos mi nie wycina tak jak powinno - wycianlem juz nim i wszytsko gra ale poprostu tekstu mi nie wycina :/ Tzn mysle ze jesli zrobie(wychodzac z boxa) napis to wtedy boolean zadzaila(ale szukam szybszego rozwiazania) - ale z tekstem maxowym niebardzo - konkretnie chodzi mi o napis na "bocznej gumie" --- "memory stick duo" - bo jest on nieco wgleboiny.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności