Skocz do zawartości

[Scena 3d] Zapomniane Polskie Osiedle


tomeus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Musze się wziąśćw garść i zacząć coś robić bo ostatnio mialem któtką przerwe :/ A jak coś dajne na forum to zawsze mnie jakos motywuje do ukonczenia pracy. A więc tak. Scena będzie przedstawiala jakies osiedlowe podworze ( wzoruje się na moim ) bo przejęciu ziemi przez jakieś inne sily ( UFOKI :P ). Ufoki będą buzyć miasta i tak wlasnie pozostalo niewiele starych budowli. W dalszej części będą pokazene wilkie budowle ufolódów itp. Na samej scenie będzie widać podwórze i jakiś przelatujący obok statek ufoków ( zastanawiam się nad zrobieniem jeszcze grupki ludzi ktorzy chowają się na widok statku , to zalezy od tego czy mi się będzie chcialo ).

 

Wrzucam render ktory pokazuje mnijwięcej o co chodzi w scenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

od kiedy malinka jest taka zapomniana? :) pamiętaj się postarać bo ja już cię będę kontrolował :> w końcu to też moje osiedle ;]

powiedz mi tylko który fragment robisz ,bo z tego co pokazałeś narazie nie widać tego dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz2244 ---> Update jutro :)

Salvator ---> Moje podworko :P Malinka niejest zapomniana , w sumie to troche zle nazwalem ... raczej opuszczona , zniszczona :D chlorne Ufoki ... I będe się staral, jak mam takiego nauczyciela to musi wyjść dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no widzę, że max wciąga poprzez znajomości [tak samo było ze mną :P]

Co do pracki to dlaczego te krawężniki są takie hm.... "zmeshsmoothowane" chodzi oto, że wyglądają dziwnie... W każdym razie narazie troche za mało. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez urazy ale jak dla mnie narazie na scienie nie widac zadnych burzacych sie blokow proponowalbym jakies ruiny bloku a nie jego deformacje ale to tylko moje wizje. troche na blokach sie znam w koncu mieszkalem tam 19 lat:] pracuj dalej ocenie jak sie pojawi calosc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly update:)

 

paimei ---> O to chodzi ze tego osiedla nierozwalili. W tle będzie moze widac plonące budynki.

 

Myslalem zeby render zrobic o zachodzie slońca jak niebo będzie takie ladne , pomarańczowe:) jeszcze się pomyśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności