Skocz do zawartości

Pytanie o Unwarp UVW


dream_arts

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie o funkcje wymienioną w temacie.Zrobiłem pistolet Walter P99 w 3D studio i zacząłem na niego nakładać zdjącie problem polega na tym że zdjecie mam tylko z bocznej strony a chciałbym żeby na górze pistoletu i na dole również była nałozona fotografia. I pytanie brzmi czy da się tego dokonac za pomoca tylko fotografi z bocznej strony i funcji Unwarp UVW. jeżeli nie to czy może jest jakać inna funkcja ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

da się bez najmniejszego problemu. Ale efekt nie będzie zbyt dobry. Bo albo rozciągniesz teksturę albo wybierzesz fragmenty z tekstury boku pistoletu. Tak czy siak nie jest to najlepsze wyjście. Najlepiej by było, jakbyś podmalował jakiś duży fragment tekstury w Photoshopie. Możesz użyć narzędzia do klonowania (Stamp Tool) i powielić fragmenty zdjęcia z boku i podmalować jak by to mniej więcej mogło wyglądać od dołu czy z góry. I takimi kawałkami okleić potem pisotlet w Unwrap UVW. Efekt będzie na pewno dużo lepszy, ale też narobisz się przy tym... zależy jak dobry efekt chcesz uzyskać i czy przewidujesz zbliżenia w jakimś ujęciu dla tego pistoletu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności