Skocz do zawartości

Scena 3d: ulica


SoAd

Rekomendowane odpowiedzi

Robie scene do jakiegos samochodu, który będzie tam stal. nie wiem jeszcze jakiego, ale mysle o alfie159. Przy mustangu wszystkim nie podobala sie scenka, bo byla za prosta. Chce zeby ta miala klimat i byla realistyczna, wiec wszystkie sugestie i podpowiedzi mile widziane.

Ps teraz liscie nie sa juz boxami.

Pozdrowienia dla odwiedzajacych moje wątki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Woda troche malo realistyczna
heh... troche?;] troche bardzo nierealistyczna :) Wlasciwie to wyglada jak... hemmmm... no wlasnie :) To jakas maź :) Liscie zielone?;] Chyba powinny miec inny kolor skoro, leza na ziemi :) Jestem ciakawy jak bedzie to wszystko wygladalo jak wstawisz samochod. Powodzenia

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm jesli mozna woda wes zrob tak zeby te odbicia w niej byly jakos rozmy te albo daj na nie hdri bedzie lepiej wygladac i jakos tak starsznie ciasno na tej uliczce i ta textura drogi znaczy sama textura w sumie moze byc ale zeby byla wieksz rozdzielczosc jej albo zeby byla gesciaj polozona.

Aha i denerwuj mnie jescze ten murek wes zrub tak zeby cegly to nie byla tylko textura, znasz wogel uzyj moze may disciplate [nie pamietam jak to sie pisze] aha a te deski to tak se wisza czy maja tam jakies gwozdzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiold - nie wiem czy zauwazyles ale SoAd napisal, ze to scena pod samochod, a nie scena dla sceny. Imho z tymi gwozdzmi przesadziles :> To samo tyczy sie muru. Juz lepiej niech tam da bump'a i pokaze jak to wyglada, niz mialaby byc kazda cegla modelowana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności